Будь-яка людина бажає піднести подарунок, який його власник буде пам'ятати дуже довго. Для парфумів це теж важливо. Існують аромати, що не схожі не інші. Вони викликають фурор ще до того, як з'являться на світ.
Так було і з ароматом Infusion d'Iris від модного будинку Prada. Цей відомий бренд голосно заявив про себе на подіумах, а також став успішним і в парфумерній сфері. Мати аромат від Prada вважається ознакою гарного смаку. Ці аромати складні і цікаві.
Жіночий Infusion d'Iris з'явився у продажу у вересні 2007 року.
Це аромат, який обов'язково потрібно спробувати . Він незвичайний, поза тенденціями, не схожий на інші аромати.
Свою назву він отримав, так як його основним інгредієнтом став Iris Pallida, який росте у Флоренції. Цей аромат навіває спогад про запах ірису. Він розбурхує фантазії на тему аромату, а не просто передає солодкий і важкий запах квітки. Саме цього і хотіли домогтися творці духів.
Назва аромату було взято з процесу вичавки з ірисового кореня ароматної рідини.


"Infusion" означає "витяжка". Раніше цей процес тривав до півроку. В результаті утворювався м'який, трохи свіжий аромат. Дизайнери по-іншому подивилися на цей процес, застосувавши нові технології, щоб отримати більш сучасний ефект звучання цієї квітки.
Над ароматом трудилися Даніела Андріер з Givaudan і Міучча Прада. На думку Даніели Андріер цей аромат виділяється з усього потоку сучасних ароматів. Він не відповідає стереотипам, які диктує мода. З ним жінка може виразити себе. Цей аромат свіжий і легкий, але, разом з тим - сильний і чуттєвий. Він завершує образ жінки. У наступній статті, ми розповімо про чоловічий аромат, як подарунок для чоловіка.
Також у верхніх нотах цього парфуму флердоранж і мандарин. Середні ноти - гальбанум і lentisc, бензоин і пахощі. Нижні - ветивер і кедр.
Флакон аромату схожий на вантажні пляшечки. А зовнішня упаковка виконана у фірмовому блідо-зеленому кольорі бренду.
Аромат йде у флаконах 50, 100 і 200 мл в концентрації edp у вигляді спрею. А в лінії сплеш - 400 і 700 мл.