ЧЕРВОНИЙ
Якщо ви любите цей колір, значить, у вас активна життєва позиція. Одяг червоного кольору говорить про те, що людина не розтрачує свої емоції на агресію. Він може керувати своїм станом і залишається у хорошому настрої. Цей колір містить в собі пристрасть, витривалість, сміливість.
Темно-бордовий
Він вказує на життєздатність людини. У ньому є і спрямованість, і стриманість одночасно.
У деяких випадках він говорить про замкнутість. У цього колір багато відтінків. Чим він багатший, тим краще. Якщо в ньому більше червоних відтінків, то це свідчить про сильне войовничому дусі й умінні справлятися з труднощами. Присутність коричневого в цьому кольорі означає, що у людини приземлені матеріальні інтереси.
МАЛИНОВИЙ
Він каже про оптимізм та енергійності. Людина, що віддає перевагу малиновому кольором, готовий досягати своїх цілей. Цей колір демонструє внутрішню інтелігентність. Така людина люблячий і ніжний.
Алий
Дуже суперечливий колір. Характер людини, яка любить червоний колір життєрадісний, але мінливий. Ще він вказує на наявність егоїстичних спонукань.
РОЖЕВИЙ
Цей колір говорить про любов до людей. У людини, що віддає перевагу рожевий, немає ревнощів і злості.


Він чутливий, його легко образити, в той же час він швидко прощає. Якщо рожевий яскравий, він говорить про життєрадісності, якщо тьмяний - на замкнутість.
ПОМАРАНЧЕВИЙ
Шанувальники цього кольору - дуже цілеспрямовані людей. Вони можуть впливати на інших людей і міняти хід подій. Але вони готові домагатися популярності будь-яку ціну, і не виявляють поблажливості до недоліків інших людей.
ЖОВТИЙ
Він говорить про інтелектуальності і артистизм. Людина, що вибирає цей колір, має творчі здібності. Більш світлі відтінки жовтого вказують на сором'язливість, а яскраві - на впевненість у собі. Тьмяний відтінок вибирають егоїстичні люди.
ЗЕЛЕНИЙ
Людина, що любить цей колір, без праці пристосовується до обставин. Йому подобається дружнє спілкування, може бути сентиментальним, довірливим. Він постійний і впевнений у собі.
ІЗУМРУДНИЙ
Він підвищує здатність до адаптації до рівня пригод. Також він говорить про те, що людина схильна до сентиментальності і співчуття.
МАСЛИНОВИЙ
Людина, що вибирає його, шукає виправдань своїй бездіяльності. Він занадто пасивний.
Світло-зелені
Він свідчить про співчуття, емоційному розумінні. Може бути надто сентиментальним і залежним.