Кіпр лежить на роздоріжжі відразу трьох континентів, з цієї причини в ньому є щось і від Європи, і від Азії, і від Африки. Рівень життя тут високий, як у європейців, прагнення до торгівлі сформовано як в азіатів, а дух місцевих жителів вільний як у африканців.
Ця країна зручна для здійснення круїзів по Середземномор'ю. Туристи їдуть на Кіпр надовго, щоб був час і країну дізнатися, і в інших державах побувати.
Тут безліч музеїв. У стародавні часи цей острів був центром егейської культури. У всіх містах країни можна побачити стародавні руїни, монастирі з мощами святих або візантійські храми. Краще, якщо у вас буде екскурсовод. Уявіть, коли ви будете бродити по замку Лімассола, вам розкажуть, що в його каплиці був укладений шлюб Річарда Левове Серце і Беренгарии Наваррской. А коли ви відвідаєте церкву Святого Лазаря в Ларнаці, дізнаєтеся, що тут лежать його мощі.
Взагалі, є спеціальні тури на Кіпр, в яких можна відвідати всі святі для православних місця.
Лімассол вважається найбільш гучним містом. Тут багато ресторанів і дискотек. Якщо ви любите вино, приїжджайте сюди у вересні. У цей час проходить фестиваль, присвячений Діонісу - богу виноробства. А місцеве вино дуже смачне і, до того ж, недороге.


Хоча Лімассол є великим промисловим містом, море тут прозоре, а пляжі чисті.
Недалеко звідси знаходиться Пафос. У цьому місті прекрасні греко-римські архітектурні пам'ятники. Ви зможете поплавати в місці, звідки з морської піни вийшла Афродіта. Бухта просто чудова, як і сама богиня.
Всю країну можна об'їхати на автомобілі за день. Це дуже підходить тим, хто бажає побільше побачити і добре відпочити. Тоді місце для відпочинку можна вибирати самостійно. Не має значення, де ви зупинитеся - біля пляжу з шикарним готелем, в селі поруч із затокою в оточенні скель, або серед гір, на схилах яких ростуть сосни - всюди місцеві жителі вас будуть з радістю зустрічати, пригощати вином і "мезе".
Дуже сильно розвинене на острові освіту. Тут постійно проходять різні програми по обміну студентами та стажування. Йде навчання іноземних мов і підвищення кваліфікацій.
Відпочивати на Кіпрі можна не тільки влітку, а й восени. Температура води і повітря в листопаді + 25 ° С. Взимку можна поїхати в гори Тродос, щоб покататися на лижах. У лютому температура вже піднімається до 20 ° С, і в повітрі починає пахнути квітками апельсинових, лимонних і мигдальних дерев. А ще навесні в Лімассолі можна потрапити на карнавал.