Опинитися у моря взимку - що може бути краще. Уявіть: за вікном березень, температура трохи вище нуля, а ви відправляєтеся на Кіпр, де в цей час не нижче + 20 ° С. Березень на цьому острові - ще не сезон, тому ціни в готелях набагато нижче, туристів мало, а море, сонце і фрукти - в наявності.
Всі курортні міста схожі один на одного, правда, у кожного є щось особливе. Лімассол ще пару десятків років тому представляв собою невеликий торговий містечко. Сьогодні це туристична столиця країни. Звідси зручно відправлятися на екскурсії.
Готелі йдуть уздовж узбережжя. Туристична зона має протяжність 16 км. Самий забудований район - Potamos Yermasoyaia. Тут розташовані дискотеки, ресторани і таверни. У Лімассолі є два аквапарки, правда, вони відкриваються не раніше квітня. Існує спеціальний клуб для дітей "Восьминіжки". Там хлопці знайомляться з морським життям, і при від'їзді їм видають посвідчення члена клубу, а також майку і кепку, на яких зображений восьминіг. Кіпр, ніж те схожий з грецьким островом Родос. У наступній статті, ми розповімо, що подивитися на острові Родос. Слідкуйте за анонсами.Щороку в березні в місті проходить карнавал. По вулицях простують люди в яскравих нарядах, всі танцюють і веселяться. Влітку можна побувати на фестивалі драматичного мистецтва. На нього з'їжджаються театральні трупи з різних країн. А у вересні в Лімасолі проходить фестиваль вина, на якому можна продегустувати і придбати кращі місцеві вина.
Можна поїхати на екскурсію в античне місто Курион. Ви побачите будинок, в якому жив заможний городянин Естоліус. На підлозі збереглися унікальні мозаїки. Також можна буде відвідати давньогрецький театр. Він діє і в наші дні. На його сцені йдуть сучасні концерти.
Велика кількість старожитностей збереглося в Пафосі. Це місто раніше був столицею Кіпру. Тут ви побачите могили королів, стародавній театр, форт XVI століття.
У Пафосі є акваріум, в якому морські мешканці живуть у своїй звичайному середовищі. Крім морських і прісноводних риб, в ньому знаходяться крокодили і акули.
Неподалік від Пафосу розташовується місце народження богині Афродіти. Обов'язково викупайтеся тут. У цьому місці ви забудете про всі проблеми, і будете думати тільки про кохання.