Сьогодні жінки мають більше прав, ніж, наприклад, в минулому столітті. Але справжнє рівноправність статей ще не досягнуто.
Потрібно відзначити, що ці обмеження прав жінок діють не просто так. Уявіть, якби одного разу вони зникли. Тоді просуванню жінок у кар'єрі нічого б не заважало, і світова економіка перестала б розвиватися. Трапилася б справжня катастрофа.
Вся справа в тому, що жінки не здатні керувати. Стати успішними в діловому світі їм практично нереально. З чим же це пов'язано?
Жінки не можуть тримати під контролем свої емоції. Якщо жінка наділена владою, вона поводиться з підлеглими, як з приятелями, тобто приймає все на свій рахунок. Слабка стать не вміє відключати емоції, і це відбивається на всіх навколо. А спокій і самовладання - це дуже важливі фактори для досягнення успішної кар'єри ,, як пише жіночий інтернет-журнал stronglady.ru.
Піднявшись по кар'єрних сходах, жінки починають підозріло ставитися до своїх підлеглих-жінок. Можливо, жінка-керівник думає, що на її місце є багато інших претенденток. Доведено, що 40% всіх скандалів в офісі провокують жінки.


Виявляється, представниці прекрасної статі захищають свою роботу з особливим завзяттям і підуть заради цього на будь інтриги.
Бізнес - це територія чоловіків. Тут гра йде за жорсткими правилами. Хоч і сьогодні йдеться про рівноправність, тим не менш, чоловіки продовжують лідирувати майже у всіх сферах життя, в тому числі і в кар'єрі. Конкурувати з чоловіками в цьому жорстокому світі бізнесу слабка стать зможе тільки в тому випадку, якщо придбає чоловічі якості.
Ще одна причина - жінки злопам'ятні. Наприклад, якщо запитати у розсердженої жінки, що стало причиною цього, вона, швидше за все, відповість точно. Жінки завжди пам'ятають образи, навіть незначні. А керівники не повинні цього робити. У діловому світі слід щодня миритися з образами, угодами, що не відбулися, порушеними зобов'язаннями. Чоловік враховує помилки, а жінка зазвичай сприймає їх як образу. Це відбивається на її підлеглих.
Керувати фірмою - це майже те саме, що й керувати військами. Є певні цілі, бій потрібно виграти, значить, необхідна рішучість, лідерські якості і повагу підлеглих. А чоловіки не можуть поважати жінок з причин, які вже були сказані.