Коли ви визначилися з ціною і стилем весільної сукні, ви, звичайно, захочете знайти таке, яке ідеально буде сидіти на вас. Скористаєтеся цими простими рекомендаціями, і ви обов'язково підберете для себе чудове весільну сукню незалежно від вашого розміру і фігури.
Якщо у вас маленький зріст, то вибирайте сукню з глибоким вирізом і високою талією, так званий стиль ампір. У сукні з коротким рукавом або зовсім без нього ви будете виглядати вище. Тільки додайте ще довгі рукавички.
Дуже високим дівчатам підійдуть сукні з заниженою талією і широким поясом. Прекрасно буде виглядати відверту сукню, що підкреслює вашу фігуру.
Власниці середньої ваги і зросту можуть радіти. Вам можна вибирати абсолютно будь-яку модель сукні, керуючись тільки своїм бажанням.Худим дівчатам можна трохи додати ваги, якщо плаття буде зшито з сатину або вельвету. Ідеально ви будете виглядати в пишних моделях. Вони візуально зроблять вашу груди і стегна більше.
Якщо ви повненька, то, напевно, у весільній сукні ви побажаєте виглядати більш стрункою. Вибирайте силует А-лінія. У ньому ви будете здаватися витонченіше. Відмовтеся від облягаючих моделей, воланів з мережива і пишних рукавів.
Тим, у кого пишні груди не варто купувати плаття в стилі ампір. Він, навпаки, підкреслює і візуально збільшує бюст. Краще всього вибрати плаття з V-подібним високим вирізом.
Така часто зустрічає проблема як повні стегна може бути усунена, якщо надіти плаття силуету А-лінія.