Багато чого залежить від самих емульгаторів. Вони мають ряд загальних типів.
ПАР - це особливі, поверхнево-активні речовини. Сюди входять речовини катіонного типу. Також, анионного, амфотерного, неионогенного типу. Емульгатори можуть бути і як натуральні, так рослинного, і тваринного походження.
Полімери синтетичного і полісинтетичні типу. До таких полімерів відносять метіллоцеллюлозу, карбопол, карбоксіметіллцеллюлозу, подібні ім. Є емульгатори на основі силіконів. Для того, щоб вам було більш ясно, полімер часто використовують в ремінцях до годинників Casio.
Одними з найсильніших з емульгаторів - є ПАР емульгатори миючого впливу. Їх можна застосовувати для посилення інших емульгаторів. Міститися практично в будь-якому кремі. Руйнування ліпідного бар'єру шкіри, покладається саме на них. Добавки крему не можуть самі проникати через бар'єр шкіри. Тому і застосовується ПАР емульгатор, щоб дозволити цим, часто водорозчинним, добавкам потрапити в шкіру. Речовини не повинні залишатися на поверхні шкіри і емульгатор заганяє їх всередину.
Синтетичні компоненти - більш складні.


Стеарат, моностеарат гліцерину, моногліцерид дистильований, без таких і, їм подібних речовин не вийти створити крем. Синтетики, так, чи інакше, необхідні. Стеарин - досить зручний для застосування на шкіру. Сальні залози організму людей виділяють подібне речовина.
На основі етиленоксиду виробляються штучні емульгатори. Такі речовини, як полісорбати, макрогелі, відносять до штучних. Ефір моногліцеріна застосовують для створення "води в маслі". "Масло у воді" вимагає схожого ефекту. Для створення ефекту застосовують калієві емульгатори. Також можуть використовуватися натрієві емульгатори, тріетаноламіновие, амонійні мила жирних кислот, стеаринова, оленів і їм подібних.
Випускаються емульсійні воски. Це - емульгатори з вмістом ефірів фосфорної кислоти.
Похідні цукрів і гліцерину - нові емульгатори. Це такі емульгатори, які ще тільки вводяться в повсюдне застосування, гліцериновий ефір жирних кислот, наприклад, можна додати, полігліцеріновий ефір жирних кислот. Такі емульгатори прирівнюють до тваринним і рослинним жирам. А, по складу такі емульгатори міститися в шкірі і сумісні з нею.