Цікаво, що б сказали сьогоднішні парфумери, якби вони змогли опинитися в минулому і поспілкуватися з парфумерами тих часів? Маріан Бендет дізналася відповідь на це питання у Марвел Філдз (парфумерний будинок Takasago), авторки таких ароматів як Snow City by Nordstrom, Coty Hawaiian Ginger, Song de Chine від Crabtree & Evelyn, Fabulous by Jan Moran та багатьох інших.
За словами Марвел Філдз, вона була б рада поспілкуватися з Едмонд Рудницька (1905-1996 р.р.). У 40-х роках у нього був найбільш продуктивний в плані творчості період. Саме в цей час він створив свої знамениті парфуми Femme, Diorissimo, Eau Sauvage.
Марвел Філдз стверджує, що Едмонд Рудницька творить свої парфумерні шедеври, керуючись естетикою. Це дозволяє назвати парфумерію високим
мистецтвом. Едмонд Рудницька підтримував фемінізм. Він хотів, щоб представниці прекрасної статі перестали грати роль залежних дружин, яку їм присвоїли в XIX-XX ст.ст. Для Рудницька парфумерія була художнім вираженням впевненості в собі. Він підключив жінок до участі в процесі створення парфумів, дозволивши їм розробляти концепції і дизайн.Якби у Марвел Філдз була можливість поставити питання Едмонду Рудницька, то вона попросила б його розповісти, як йому вдавалося досягати комплексності в простих творіннях. Її цікавить, як він змішував акорди, щоб аромат звучав гармонійно. А ще вона зізналася, що їй би хотілося спробувати запахи його палітри, це дозволило б дати оцінку класичного якості інгредієнтів, застосовуваних їм при розробці своїх парфумів. Справа в тому, що він першим став комбінувати синтетичні речовини з натуральними. Причому, він робив це так майстерно, що аромати не видалися пересичення. До речі, саме він допоміг жінкам вибрати парфуми відповідний для модниць. Ще вона сказала, що поспілкувалася б з Рудницька про умови, в яких змушені творити парфумери сьогодні (нові закони, положення щодо захисту природного середовища і т.д.), і дізналася б, як він застосував би свій естетичний підхід в наші дні.
Ще Марвел Філдз повідала про те, що була б рада створити спільно з Едмонд Рудницька парфум для Christian Dior.