Більшість жінок стикаються з такими проблемами, як ушкодження волосся, посічені кінці і тьмяний відтінок. Якщо у вас волосся схожі на солому, не потрібно відразу братися за ножиці.
У здорової волоса лусочки верхнього рогового шару притиснуті. А у пошкодженого вони стирчать в різні боки. Тому волосся стають менш гнучкими і позбавляються блиску. Найкраще, що ви повинні зробити прямо сьогодні - поменше сушити волосся феном, перестати користуватися плойкою, не піддавати їх впливу їдких речовин і тертя. Є також способи, що допомагають пригладити лусочки рогового шару.
Мийте голову 2-3 рази на тиждень. Якщо робити це частіше, волосся втратять природну змазку, завдяки якій вони виглядають блискучими і здоровими.
Кожен день мити волосся слід тільки тим, у кого є себорея. Коли будете мити голову, спочатку добре намочіть волосся, тоді вам буде потрібно менше шампуню. Наносите його тільки на голову і коріння волосся. Коли будете змивати шампунь, кінці волосся самі вимиються. Купуйте шампунь "для пошкодженого волосся", "проти ламкості" і т.д.


У такий шампунь входить більше речовин, які утворюють навколо волоса захисний шар.
Гаряче повітря позбавляє волосся гнучкості. Жар викликає розм'якшення кератину і витягує з них вологу. Буде краще, якщо після миття волосся буде сохнути природним чином. Або зробіть вплив гарячого повітря на волосся мінімальним. Перед тим як робити укладку феном або плойкою використовуйте спеціальні засоби, що захищають волосся.
Забарвлення руйнує захисний шар волосся. Тому фарбоване волосся складно зробити здоровими. Найбільше шкоди волоссю приносять освітлюючі фарби. Тому не потрібно фарбувати волосся дуже часто. Користуйтеся тонуючими засобами, їх вплив не таке сильне. У наступній статті, ми розглянемо, питання, як зміцнити волосся вдома з мінімальними зусиллями.
Підстригайте волосся кожен місяць, щоб прибрати сухі кінчики. Раз на тиждень використовуйте кондиціонери посиленої дії. Вони утворюють захисний шар, який тримається до декількох днів.
Подивіться на кінчики своїх волосся. Вони більш світлі, ніж саме волосся? Отже, вони пошкоджені, і їх необхідно підстригти.