Часто на пляжі пропонують зробити тимчасові татуювання, запевняючи, що вона протримається два тижні. Багато піддаються на вмовляння, але з жалем виявляють, що биотату зникло вже на п'ятий день. А адже це так притягує погляди чоловіків. Не поспішайте бігти за новим тату, ви можете намалювати його самостійно.
Біотатуіровка має масу плюсів в порівнянні із звичайною. По-перше, вона не залишиться з вами назавжди. По-друге, не проллється ні краплі вашої крові, тому що малюнок не буде набиватися голкою. По-третє, фарба використовується натуральна - це хна. По-четверте, ймовірність підчепити гепатит і т.п. дорівнює нулю.

Малювати на шкірі хною першими почали в Індії та Азії. Мехенді або менди (а саме так називається цей процес) існувало в гаремах. Знову виникнувши сьогодні, це мистецтво обзавелося масою прихильниць. Серед них і Мадонна, яку часто можна бачити з рудими розписами на тілі.
Якщо ви вирішили зробити малюнок на своєму тілі самостійно, пам'ятайте, що тату, нанесене хною, повинно мати рудий або коричневий колір. І якщо в магазині вам пропонують хну для кольорових малюнків, не поспішайте купувати її, в її складі, швидше за все, є фарба, про яку виробник вирішив промовчати.За добу до того, як будете робити біотату, не ходіть в солярій і оберігайте себе інтенсивному впливу сонця. Зробіть пілінг тієї ділянки, де буде знаходитися малюнок. Вам знадобляться хна, басма, цукор, пара лимонів, чорний чай, евкаліптова олія. З інструментів будуть потрібні шприц, кисті, трафарет для малюнка.
Хну і басму перемішайте в рівних частинах, влийте сік лимона, насипте цукор. Суміш повинна вийти густий, схожої на картопляне пюре. Покладіть суміш у целофановий пакет, щільно закрийте, щоб не потрапляло повітря, і на 12:00 помістіть в сухе тепле місце. Після закінчення зазначеного часу влийте в суміш відвар чорного листового чаю. Його потрібно зварити заздалегідь. Час варіння - близько години. Додавати його прямо в гарячому вигляді. Суміш повинна нагадувати по консистенції густу сметану. Загорніть масу і відкладіть на годину.
Перед нанесенням фарби обробіть шкіру евкаліптовим маслом. Тоді малюнок буде яскравим. Масу видавлюйте з шприца. Можна також використовувати кисть. Малюнок повинен сохнути близько 1-2-х годин. Потім акуратно протріть його сухою губкою. Біотату готово!