Всі чоловіки втрачають голови від витончених жіночих ніжок. Так давайте покажемо їх у всій красі.
Міні-спідниця
Термін "міні" зазвичай застосовується до будь-якого одягу вище колін більш ніж на 20 см. Відомо, що "міні-спідниці" з'явилися в 60-х роках минулого століття , і ефект від них був як від вибуху бомби. Якщо на жінці міні, то вона обов'язково буде в центрі чоловічої уваги.
Міні-спідницю можуть надягати не тільки володарки струнких довгих ніг. Жінкам з пухкими ніжками просто слід носити з нею непрозорі чорні колготки.
Щоб не виглядати вульгарно, додайте до міні-спідниці жилет, шарф або піджак.
Колготки, панчохи
Коли в 30-ті роки минулого століття був створений нейлон, з'явилися колготки, до яких ми всі так звикли. Вони стали тонкими як павутина. У 50-х роках у них зник шов, а також з'явилися в складі лайкра і еластан. Також колготки стали випускатися різних кольорів і з усілякими візерунками. Колготки - це все-таки предмет гардероба, а ось панчохи - це аксесуар, який носять з певними цілями.


Є чоловіки, які вважають, що справжні жінки ходять тільки в панчохах. Однак не забувайте, що панчохи з коротким платтям або міні-спідницею будуть робити вас вульгарною.
Колготки темних відтінків роблять ноги візуально стрункішою, а світлі - утолщают. Колготки яскравих кольорів і в смужку ідеально підійдуть для вечірки, а мереживні та сітчасті - для вечора.
Каблук шпилька
Ніжки в них виглядають просто чудово. Але якщо ви любите каблук, то не забувайте, що для здоров'я іноді корисно надягати балетки. Також високий каблук небажаний при зайвій вазі, тому що позбавляє опори. Дуже високим жінкам не слід носити взуття на високих шпильках, щоб не бути схожим на Ейфелеву вежу.
Педикюр
Якщо ви думаєте, що педикюр - це лише підпилювання та фарбування нігтів, то ви помиляєтеся. Це ціла система догляду. Вона дозволяє підтримувати здоров'я нігтів і шкіри ступень. До того ж, це просто красиво. Коли вам належить надіти відкриті туфлі чи босоніжки, не забувайте про педикюр. Ну а тим, хто їде у відпустку на море, без нього нікуди.