Коли люди бачать один одного вперше, вони відразу звертають увагу на очі. Тому будь-яка жінка повинна вміти робити макіяж очей. Але це не так просто, як може здатися. Пари помахів пензликом з тушшю для цього недостатньо.
Якщо очі широко розставлені, то зробити їх візуально ближче можна, завдавши темний відтінок тіней у внутрішній куточок очей. Підводку у внутрішньому куточку ока зробити товще, а у зовнішнього - тонше.
Власницям близько поставлених очей акцент необхідно робити, навпаки, на зовнішньому куточку очей. Це "розширить" відстань між очима. Для підводки внутрішнього куточка ока використовуйте білий олівець.
При глибоко посаджених очах віддавайте перевагу перламутровим тіням. Це візуально виділить повіки. Підводку наносите тільки уздовж лінії росту верхніх вій.
Якщо очі опуклі, то їх слід зробити "глибше". Покладіть темні тіні на нижню частину вік. Туш нанесіть в два шари у зовнішнього куточка.
При навислих століттях використовуйте тіні темного відтінку біля лінії вій, продовживши її за зовнішній кут ока і вгору.


Відмовтеся від перламутрових тіней, так як вони зроблять повіки ще більше.
Азіатські повіки будуть виглядати більш виразно, якщо використовувати для них чорну туш і чорний олівець для очей. Вії при такому типі очей, як правило, прямі, тому добре б скористатися щипчиками для завивки вій. Складка на верхньому столітті в цьому випадку зазвичай відсутня або ж слабко виражена. Тому очам не вистачає "об'ємності". Ваше завдання промальовувати цю складку тінями. Тоді погляд буде більш глибоким.
Правильний відтінок тіней може поглибити колір очей. Причому, він не повинен збігатися з кольором очей, а, навпаки, бути контрастним.
Блакитні очі будуть яскравіше, якщо використовувати нейтральні пастельні відтінки тіней.
Зелені очі стануть виразнішими при нанесенні бронзових і золотистих тіней.
Карім очам підійдуть сливові і фіолетові відтінки.
На область під очима теж слід звернути увагу. Якщо є темні кола, використовуйте маскує засіб. Для кращого ефекту зверху нанесіть світлий тональний крем.