Сучасні SPA-салони пропонують масу процедур для відновлення душі і тіла! Тільки от задоволення це досить дороге .. А адже вдома можна теж влаштувати собі SPA-салон, і доступно це кожному.
SPA-ванни
Ви лежите у ванні з гідромасажем, в яку додані різні морські солі, екстракти водоростей, ефірні масла і т.д. Тривалість процедури - 20 хвилин.
Після цього ви відчуваєте себе відпочила і бадьорою. А оригінальні композиції, які присутні у воді, сприятливо впливають на шкіру. Коштує все це задоволення 500-2000 рублів.
SPA-ванну ви легко можете влаштувати будинку. Те, що у вас звичайна ванна без гидромасаж, це не страшно. Але щоб від процедури була користь, необхідно дотримуватися ряду правил. Так, композиції з ароматичними маслами слід готувати прямо перед "вживанням". З дозами масла потрібно бути акуратніше. На всю ванну вистачить 10 крапель ефірного масла. Спочатку суміш масел потрібно налити в маленьку пляшечку, а потім підставити її під струмінь води, тоді масло розподілиться рівномірно.


Така процедура обійдеться вам не дорожче 15 рублів.
Шоколадне обгортання
Спершу вам роблять пілінг, потім на тіло наносять шоколадну суміш, обертають плівкою і накривають термоодеялом. У ньому встановлюється температура 38 градусів. Лежите ви так протягом 30 хвилин, потім шоколадну суміш змивають. При такому обгортанні відбувається невелике підвищення температури тіла, і посилюється потовиділення. З потім відбувається виведення шлаків, і шкіра вбирає всі корисні речовини. Ця процедура зменшує прояви целюліту. А запах шоколаду підвищує настрій. У салоні процедура коштує 2000-4000 рублів.
У домашніх умовах вона обійдеться не дорожче 40-50 рублів. Вам знадобиться 100 г какао-порошку. Спочатку очистіть шкіру скрабом. Розчиніть какао-порошок в 250 мл гарячої води, влийте 1 ст. ложку оливкової олії. Остудіть суміш, щоб її температура була комфортна для тіла. Нанесіть на проблемні ділянки, оберніться харчовою плівкою, накрийте ковдрою і полежіть так півгодини. Після цього прийміть теплий душ.