Стільки справ, все потрібно встигнути зробити, телефон розривається, щось доведеться доробляти будинку, а після роботи потрібно ще забігти в магазин, приготувати для домочадців вечерю, поспілкуватися з чоловіком, у якого теж є свої проблеми, почуття електронну пошту, завести будильник і не проспати .. А ще хочеться і виглядати добре, і за дітьми доглянути, і книги почитати, і в театр сходити, і про особисті стосунки подумати, і в домі прибирання зробити, і відпустка всій родині розпланувати ..
Жінки взяли на себе таку ношу, що часом вона починає тиснути. Відпочити виходить рідко. У підсумку починає розвиватися стрес, який може перейти в хронічний.
У таких ситуаціях нам потрібна підтримка. Але зазвичай наші рідні не квапляться поділитися з нами позитивними емоціями. Вони займаються своїми справами.
І як бути? Тут потрібно професійна психологічна допомога. Але якщо все не так важко, ви можете позбутися стресу самостійно. Є багато способів, до яких можна вдатися. Найприємніший з них - процедури в салоні краси.
Спа
Ці процедури включають в себе різні ванни, обгортання та інші чарівні речі.


В їх основі - вода. Зняти стрес допоможуть хвойні, Пустирніковий, лавандові ванни. Також будуть корисні обгортання на основі водоростей і грязей.
Добре б пройти курс таких процедур в санаторії. Але і вдома ви можете, наприклад, прийняти трав'яну ванну або сходити в лазню.
Масаж
Масаж обличчя та голови дозволить зняти спазми, поліпшити крово- і лімфовідтікання, відновити спокій в душі. Пройдіть курс.
Масаж тіла - це не тільки вплив на шкіру і підлеглі тканини. Він також здатний змінити процеси в нервовій і ендокринній системах, підтримати психологічну рівновагу.
Ароматерапія
Природні аромати мають настільки потужним впливом, що вони можуть замінити всі інші процедури. Стрес пройде, настрій покращиться, ви станете швидше засипати.
Якщо ви хочете розслабитися, використовуйте аромати пальмарози, марокканської ромашки, валеріани, материнки, м'яти, базиліка, мирта, розмарину. Коли вам потрібно налаштуватися на серйозну роботу, вибирайте аромати цитрусових, ялини, ялиці, чебрецю, чайного дерева, ялівцю.