Завдяки Марко Дакаскос, що показав прийоми бою-танцю в картині "Тільки сильні", всі зірки Голлівуду почали займатися капоейрою.
Батьківщиною капоейри є Бразилія. Вона з'єднує елементи бою, ігри і танцю. Зараз капоейра - це більше гра, а не бій, але вона може навчити навичкам самооборони, які можуть стати в нагоді вам в житті.
Щоб зрозуміти, що з себе представляє капоейра, достатньо один раз сходити на заняття. Після тривалих тренувань ви зможете робити шпагат у повітрі.
Капоейра допомагає позбавитися від зайвої ваги, зміцнити м'язовий корсет, розвинути координацію і отримати хорошу розтяжку. Але в першу чергу
капоейра - це розкріпачення. Мета занять - гармонійний розвиток.
Капоейра наче віддзеркалює людей такими, які вони є. Опинившись в колі, людина показує себе з того боку, з якою зазвичай не знайомий навіть сам. Ви вважаєте себе неконфліктним людиною? Однак ваша манера гри продемонструє, що ви вмієте викликати на поєдинок і перемагати. Капоейра навчить володіти тілом, допоможе розвинути ті якості характеру, які у вас є, і додасть нові.Щоб стати повноправним учасником гри, необхідно ще дізнатися традиції. У кожної школи цього танцю-боротьби свій учитель і свої закони.
Капоейра Режіонал - швидше бій, ніж гра. Тут потрібно відмінно володіти технікою ударів і контрударів.
Капоейра Ангола, навпаки, більше гра, ніж бій. Два гравці повинні показати красу руху, а не перевага одного над іншим. Гра супроводжується музикою, що виконується оркестром-Батерія.
Капоейра Контемпоранеа є сучасним варіантом цього бойового мистецтва. Удосконалюючи прийоми капоейри Ангола небудь об'єднуючи їх з прийомами капоейри Режіонал, послідовники нових шкіл капоейри вважають, що гравцеві потрібно володіти навичками всіх технік капоейри і тренуватися в обох стилях. Ця змішана техніка допомагає розвинути швидкість рефлексів, як в Режіонал, і осмисленість рухів, як в Анголі.
Найголовніше ж, що капоейра об'єднує прекрасний спосіб підтримати тіло в хорошій формі і можливість насолодитися рухом і музикою.