У цьому сезоні модно робити акцент на плечі і руки. Дуже популярні сьогодні плащі, покрій яких відповідає стилю 80-их років. Не менш актуальні трикутні рукави з високою посадкою і із збіркою у формі пагоди. У колірній гамі потрібно віддавати перевагу темним кольорам, особливо пурпурному, темно-синього і томатного. Що стосується матеріалів - вельвет, шкіра, мохер, твід, фланель і шерсть.
Все більшу популярність з кожним роком знаходять накидки, які цього року дизайнери повністю модернізували. Моделі стали більш видовженими, утепленими, що надає особливої комфортності. Дотримуйтеся класичних відтінків, чорного і сірого, а також модних - пурпурного і каштанового кольорів.
Овременной безформна верхній одяг не тільки стильна, але і не дасть вам замерзнути. Цього року вибір безформних пальто просто величезний:
мішкуваті і широкі моделі з великим об'ємом, плечима без форми і вільними рукавами. Пальто з пухнастого мохеру і картатої тканини особливо підкреслять вашу ефектність і додадуть затишності.
Цікавою новинкою цього сезону можна вважати приталені і вільні пальто без коміра, з укороченим рукавом і округлої плечової лінією на відкритій металевої блискавки.Досить модною річчю даного сезону є пальто-кокон з ніжними вигинами плечових ліній, легким об'ємом на стегнах і помірним звуженням до низу. Дизайнери внесли в дану модель такі нововведення, як широкий виріз горловини або повна відсутність коміра, а також застібку у вигляді блискавки.
Щоб привернути увагу до оригінальної горловині та плечам, потрібно прибрати гудзики і відкриті блискавки.
Строгий класичний стиль сьогодні актуальне, як і завжди, особливо це стосується верхнього одягу. Сьогодні модні строгі англійські пальто з декількома рядами гудзиків, виготовлені з вовни, твіду, альпака і кашеміру.
Пальто класичної форми з поясом чудово підкреслить талію. Також пояс робить більш виразними плечі і підкреслює дизайн коміра.
Модель "школярка" являє собою облягає, що підкреслює фігуру пальто. Така модель має легкий обсягом і подвійним рядом ґудзиків. Враховуючи, що головний акцент цієї зими робиться на рукава, то чому б не обробити їх хутром? Додавши довгошерстих хутро, ви додасте пальто архітектурний силует.