Найчастіше трапляється так, що незадоволені в собі і в своєму статусі люди бажають змін і звертаються до стилістів. Такі люди схильні вважати, що змінивши зачіску або купивши нове плаття, вирішаться всі їхні проблеми і збудуться всі бажання. Вони зовсім не враховують той факт, що стиліст зовсім не всемогутня фея, виконуюча найзаповітніші бажання. Візьміть до уваги і те, що стиліст - зовсім чужий для вас людина, що познайомився з вами годину тому, який зовсім не знає ваші уподобання, ваш характер та інші індивідуальні особливості. Звичайно, ви отримаєте на час новий макіяж, нову зачіску, але змив макіяж, змиється і новий імідж, і все залишиться як і раніше.
Погодьтеся, наша зовнішність відображає наш внутрішній світ. Навіть хороший художник не зможе відобразити в портреті людини весь характер і правильно трактувати вигляд, якщо він зовсім не знає того, хто позує. Адже хороші портрети створюють не ті художники, які в точності переносять на папір вірні
пропорції обрисів вашого обличчя, а ті, хто відображає внутрішній світ портретованого.
Єдина людина, яка зможе відшукати ваш стиль - це ви самі, а от втілити все це в реальність вам допоможуть стилісти та іміджмейкери.


Ваш власний стиль повинен стати віддзеркаленням вас як особистості.
Якщо є бажання, то навчитися правильно підбирати одяг можна завжди. Для початку вам слід визначитися з тим, як ви хочете, щоб вас сприймали оточуючі люди. Правильне втілення в життя вашого індивідуального стилю допоможе вам візуально висловлювати те, про що ви думаєте і що ви відчуваєте.
Насамперед, для того щоб знайти власний стиль, потрібно зрозуміти хто ви, і яка ваша життєва мета. Для підлітків таке визначення дуже важке, оскільки у них ще не сформоване естетичне сприйняття, тому найчастіше вони не можуть знайти себе і наслідують вимоги сучасної моди.
Вважається, що жінки експериментують зі своїм стилем до тридцяти років, а після остаточно визначаються з ним. Молоді люди здатні знайти свій стиль лише тоді, коли знайшли своє життєве покликання.
Якщо у вас виникають питання, пов'язані з вибором одягу, тоді спочатку загляньте в себе, а далі можна відправити лист і проконсультуватися зі стилістом, який можливо допоможе вам.