Купувати парфуми слід лише в тих магазинах, які володіють хорошою репутацією. У таких магазинах обов'язково повинні бути відкриті флакони-тестери на кожні духи, до яких додаються невеликі смужки з цим же парфумом. Потрібно враховувати, що всі духи, нанесені на смужки, трохи відрізняються від вихідного запаху зразка. Тому, щоб точно визначити, чи підходить вам цей парфум, краще нанести його безпосередньо на шкіру.
Як тільки ви знайшли надійний магазин, оцініть упаковку і флакон вибраних вами духів. Картон упаковки повинен бути щільним і білосніжним, з чітко нанесеними на нього написами. Зверху картонної упаковки повинен бути щільно облягає целофан з рівними і акуратними складками і швами. На оригінальній коробці обов'язково повинен бути штрих-код.
Уважно читайте те, що написано на упаковці, наприклад, якщо ви вибрали французький парфум, то весь текст на ній повинен бути написаний французькою або англійською мовою. Особливу увагу зверніть на словосполучення "Виготовлено у Франції", яке пишеться цілим словосполученням, а не єдиним словом "France".
Підроблені парфуми можуть бути копіями або схожими варіаціями. Запах "копій" настільки дешевий, що через півгодини після нанесення ви не відчуєте навіть і сліду від них. Що стосується схожих варіацій, то дані парфуми мають схожі з оригіналами флакони і упаковки, тільки одна або дві букви в назві можуть відрізнятися.
Якщо ви думаєте, що оригінальна продукція обов'язково повинна бути запакована у целофан, ви помиляєтеся, оскільки деякі бренди спеціально не пакувати коробку, щоб клієнт зміг оцінити її високу якість і якість флакона по достоїнству.
У хорошому парфумерному магазині потрібно вимагати сертифікат відповідності на будь-який парфум, і вам не можуть відмовити. Не лінуйтеся витратити свій час на пошук хорошого парфумерного магазину, адже саме там вас чекають чудові оригінальні парфуми.