Для того щоб замаскувати темні кола під очима, потрібно підбирати олівець такого ж кольору, як і колір основи, інакше темні кола попросту заміняться світлими колами. Для додання макіяжу природності, спочатку накладайте основу, а лише потім наносите маскуючий засіб на нижню повіку. Це дозволить візуально приховати дрібні зморшки на нижньому столітті.
Також ефекту природності допоможе домогтися нанесення коректора м'яким пензликом, яка не буде травмувати ніжну шкіру. Якщо пензликом ви не любите користуватися, тоді сміливо використовуйте свій безіменний палець, оскільки саме він робить на шкіру мінімальний тиск. При надмірному нанесенні коректора його надлишки легко можна видалити за допомогою звичайного крему для повік.
Щоб замаскувати припухлості і мішки під очима, потрібно дуже постаратися. Ви можете нанести спочатку основу, після чого накласти трохи більш світлого, ніж шкіра, коректора над припухлістю. Коректор повинен бути лише трохи світліше, ніж основа, його структура повинна включати світловідбиваючі частинки.
Коректор зеленого кольору допомагає замаскувати червоні прожилки на щоках і на носі. Спочатку нанесіть на шкіру трохи кольорового коректора, після чого нанесіть основу і потім знову мінімум коректора.
Якщо ви використовуєте виключно маскує засіб, тоді його тон повинен точно відповідати тону основи під макіяж. Запам'ятайте, все коригуючі засоби і основу потрібно наносити дуже тонкими шарами, щоб при необхідності можна було його трохи додати.
Коли макіяж буде завдано, вимийте руки і витирайте їх рушником до тих пір, поки вони не разгорячатся, після цього прикладіть руки до щоках на кілька секунд, щоб макіяж грунтовно закріпився.
Щоб замаскувати червоність, використовуйте зелений коректор, щоб освітлити колір шкіри - абрикосовий коректор, щоб позбутися від жовтизни і заматірованной шкіру - ліловий, щоб прибрати помаранчевий колір автозасмаги - блакитний, щоб зробити обличчя яскравіше - бронзовий, щоб надати шкірі теплоти - жовтий, а для вечірнього макіяжу відмінно підійде срібний коректор.