Для того щоб у свята вага не збільшився, потрібно стежити, щоб їжа була не надто жирною, а святкування має бути не тільки сидячим. Ось поради, як впоратися з поставленим завданням "не набрати вагу":
- Спочатку трохи відкоригуйте приготування страв для новорічного столу. Так як на ньому ми найчастіше бачимо салати з майонезом, то зменшити калорійність страви можна простим зменшенням жирності використаного майонезу. Також до зменшення жирності страви призведе заміна жирної ковбаси на шинку або варене м'ясо, рибної консерви в олії на рибу у власному соку, оселедець на скумбрію і так далі. Доброю заправкою для салатів, що замінює сметану, є суміш м'якого сиру з кефіром, сіллю і рубаною зеленню.

- Якщо не ви приймаєте гостей , а самі запрошені в гості, то можете принести з собою житній хліб, рибу, м'ясо та інші не надто жирні продукти, запропонувавши їх поставити на стіл.
- Потрібно не забувати, що за святковим столом вам неодмінно захочеться їсти і тут не потрібно боротися з собою.


Краще, якщо ви прийдете в гості вже не надто голодним, а якщо так не виходить, то спочатку постарайтеся вгамувати голод не надто жирними продуктами - овочами, хлібом, нежирної м'ясною нарізкою і так далі. Тільки після цього можна покласти собі невеликі порції жирних новорічних страв. Нехай на вашій тарілці буде якомога більше різноманітних страв, а є їх потрібно повільно.
- Для зниження апетиту під час застілля корисно робити паузи для прогулянок, танців та інших варіантів відпочинку.
- І не забувайте про спілкування, адже саме для цього й придумані подібні застілля.
- Що стосується алкоголю, то він підвищує апетит, знижує критику і дуже калорійний. Саме тому вам потрібно пити повільніше, вибирати напої з низьким градусом або розводити, уникати газованих алкогольних напоїв і закушувати хлібом і м'ясними закусками.