Якщо ви хочете мати стильний вигляд, то повинні знати закони поєднання кольору і не порушувати їх:
1) В образі повинно бути використання 2-4 кольорів . Якщо колір тільки один, то створюється відчуття блідості, а при використанні більше 4 кольорів людина починає бути схожим на папугу. Через недоладності одягу люди не можуть зосередитися на спілкуванні з вами і стають більш тривожними.
2) Кольори на повинні бути представлені в рівній мірі - повинен бути один основний колір (можна два) і додаткові кольори у меншій мірі. Не забувайте, що важливо враховувати не тільки одяг, а й взуття, колготки, аксесуари і навіть пакети в руках.

3) Універсальними квітами, які чудово доповнюють будь-які інші - це білий, чорний і сірий.


Тут важливо пам'ятати, що білий колір візуально здатний розширювати, а чорний - звужувати.
4) Пастельні тони (бежевий, світло-блакитний, рожевий, персиковий, світло-салатовий і так далі) незалежно від відтінку добре поєднуються між собою, тому їх можна сміливо комбінувати між собою. Не забувайте, що рожевий колір може повнити.
5) Щоб фігура виглядала більш стрункою і легкою, бажано щоб низ був трохи темніше верху (на один-три тони). Це не стосується лише білому низу.
6) Для гармонійного виду потрібно поєднувати або родинні кольору (що відрізняються один від одного по відтінку), або контрастні (протилежні кольори). Наприклад, контрастними поєднаннями є жовтий і фіолетовий, синій і помаранчевий і подібні варіанти. Ризикованим поєднанням є лише сполука червоного і зеленого.