1) Завжди знайте свій бюджет, коли вирушаєте за покупками. Коли приходите в магазин, то звертайте увагу тільки на ті варіанти, які зможуть вкластися у запланований бюджет. Так, завжди є спокуса купити дороге, але таке гарне колечко, однак це не принесе вам радості, якщо ваші фінанси не розраховані на такі витрати і ви будете докоряти собі до наступної зарплати.
2) Важливо визначитися з металом. Якщо ви хочете замінити свої срібні прикраси і шукаєте для цього білий метал, то вам не підійде платина, так як вона занадто дорого коштує. Краще зверніть увагу на біле золото, яке схоже зовні на платину, але варто і носиться так, як і звичайне золото. В останні роки завдяки невисокій ціні і легкій вазі частіше купуються прикраси з титану. Тим не менш, при сильно обмеженому бюджеті краще всього зупинитися на сріблі.

3) Враховуйте вага прикраси, так як саме він визначає вартість виробу.


Більш товсті і важкі прикраси будуть коштувати дорожче, тому при бажанні знизити витрати на прикраси можна купувати тонкі кільця і повітряні ланцюжка.
4) Постарайтеся купувати прикраси прямо у їх виробника, це значно заощадить ваші гроші, адже розповсюджувачі та дистриб'ютори завжди продають товар з націнкою. Намагайтеся знайти виріб, який вам сподобалося, у виробника, тоді ви зможете купити його за первісною ціною.
5) Зверніть увагу на онлайн-магазини, так як це один з непоганих варіантів зменшити вартість товарів. Власнику інтернет-магазину не потрібно платити за оренду торгових площ, тому асортимент буде доступний вам за нижчою ціною, ніж у звичайних магазинах. Крім того, багато онлайн-магазини пропонують послугу примірки, при цьому привозять прикраси до вас додому або запрошують приїхати в їх офіс.