1) Одяг з малюнком, деталями і принтом візуально робить вас більше, ніж однотонний одяг. А це означає, що на частинах тіла, які ви вважаєте повними, не повинно бути деталей або малюнків, а ті частини тіла, які ви, навпаки, хотіли б візуально збільшити, не повинні бути однотонними.
2) Поруч з маленьким велике стає візуально ще більше. Наприклад, якщо при повній талії одягнути тонкий ремінь, то вона буде здаватися ще більш повною, вузькі рукава ще більше підкреслюють повноту рук, а великі намиста або велика брошка будуть підкреслювати маленьку груди. А це означає, що при більш великої фігурі деталі одягу та аксесуари також повинні бути більше. Повні жінки повинні відмовитися від маленьких сумок і тонких браслетів.
3) При використанні вертикальних смуг і елементів (ґудзиків, блискавок) ви будете здаватися більш стрункою і більш високою. Якщо взяти дві однакові лінії, то вертикальна буде здаватися менше, ніж горизонтальна.


Тому, якщо ви хочете, щоб ваші ноги здавалися довшими, то купуйте собі модель з вертикальними смужками.

4) Лінії одягу намагаються повторити лінії тіла. Це означає, що при квадратному вирізі на футболці ви ще більше підкреслите квадратну форму підборіддя, а при вузькому вирізі очі та обличчя будуть здаватися більш вузькими. Так що за наявності проблемних зон на тілі ви не повинні використовувати схожі лінії в одязі. Наприклад, при повноті не слід носити круглу біжутерію.
5) Візуально верх здається більше низу. Якщо поглянути на надруковану цифру "вісім", то ви скажете, що її овали однакові, але насправді верхній овал спеціально роблять менше, так як він візуально здається більше. Те ж саме і з одягом - при однаковій довжині верху і низу низ буде здаватися менше, тому візуально ноги будуть коротшими.