Для того щоб здійснити вірний макіяж губ, перш за все, вам обов'язково слід покрити їх тональним кремом. Тональний засіб має бути дуже якісним, при цьому потрібно ретельно заповнити кожну зморшку на губах, оскільки лише це дозволить помаді лягти рівно і довго триматися на губах.
Після нанесення тональної основи, обрисуйте контур губ контурним олівцем, спеціально призначеним для губ. Відтінок даного олівця повинен відповідати відтінку помади або бути на один тон темніше. Використовуйте контурний олівець дуже акуратно, щоб контур губ вийшов рівним і чітким. Іноді трапляється так, що через невпевненість руки тремтять і рівно нанести контур на губи не вдається. Для того щоб не зіпсувати собі весь макіяж, криво наклавши на губи контур, спробуйте нанести спочатку невеликі точки по контуру губ. А вже по них проведіть лінію, яка гарантовано зробить її рівною, головне, щоб не надмірно контрастною. Якщо все-таки лінія вийшла сильно жирної, акуратно розтушуйте її паличкою з ватним наконечником.

Ви скоректуєте ідеальну форму своїх губ, якщо правильно завдасте контур на свої губи.


У тому випадку, коли ваші губи здаються вам дуже тонкими, і ви бажаєте додати їм пишності й припухлості, проведіть олівцем контур, який буде трохи виходити за вашу справжню лінію губ. Якщо ви вважаєте свої губи занадто великими, і бажаєте їх візуально зменшити, проведіть контур трохи нижче і вже істинного краю.
Потім можна приступати до нанесення першого і основного шару помади. Бажано, щоб при нанесенні помади ви використовували спеціальний пензлик, яка відмінно прокрасіт губи і дасть можливість змішати на губах кілька різних кольорів. Наносите помаду по напрямку від середини до країв губ. Як тільки перший шар помади буде завдано на губи, акуратно промокніть губи сухою серветкою, після чого припудріть їх, щоб помада закріпилася. Після першого шару помади на губи наноситься другий шар, причому він може складатися з помади або з блиску для губ за вашим бажанням.
Не знаєте як правильно фарбувати губи? У цьому допоможе розібратися макет для жіночого сайту! Як правило, макету сайту приділяється величезна роль, тому макет сайту суттєво впливає на відвідуваність вашого інтернет-ресурсу. Завантажити макет безкоштовно можна на сайті www.remaket.ru.