Хоча ми нерідко чуємо, що приймати сонячні ванні шкідливо для очей і шкіри, але вся справа в кількості і правильному підході. Відомо, що сонце благотворно позначається на жирній шкірі, оздоровлюючи її. Не забувайте на відпочинку використовувати креми з сонцезахисним ефектом, намагайтеся йти з сонця з 11 до 15 годин, носіть сонцезахисні окуляри (це вбереже ваші очі), капелюшки або косинки.
У морської води є чимало корисних властивостей - вона омолоджує, загоює, розгладжує та тонізує шкіру, підживлює її мінералами та мікроелементами. Особливо корисна ця вода для власниць жирної шкіри, а також для тих, хто хоче позбутися целюліту. Тим не менш, не варто плавати в морській воді довше, ніж 40 хвилин за один раз, потрібно періодично змивати сіль з шкіри прісною водою.
При плаванні в морі ви зможете зміцнити м'язи спини, особливо якщо ви не будете просто стояти у воді біля берега, а будете плавати.


Користь на відпочинку приносить і морське повітря, він очищає легені, підвищує тонус дихального центру і знімає спазми (це важливо для астматиків).

Під час відпочинку на морському узбережжі обов'язково їжте свіжу рибу і морепродукти, так ви садівник наситите організм фосфором, калієм, йодом та іншими корисними речовинами. Відпочиваючи в інших країнах, обов'язково пробуйте місцеву кухню, але не захоплюйтеся гострим і солоним, так як влітку ми більше схильні зневоднення.
А зараз кілька порад, як допомогти в разі сонячного і теплового удару:
- використовуйте для охолодження воду , краще окропивши холодною водою шкіру потерпілого або прикладаючи до тіла змочені у воді рушники;
- при можливості віднесіть потерпілого туди, де є кондиціонер;
- відпоювали його водою.