Прислухайтеся до них, і ви захистите себе від неприємних наслідків неграмотного користування косметикою.
Кожна жінка повинна знати, що:
1 . Фарбування волосся надає менше руйнуючої дії на структуру волосся, ніж його знебарвлення. Фарбувати волосся можна не частіше 1 разу на 4 тижні. Якщо вже вам так хочеться освітлити своє волосся, робити це потрібно поступово, на 1 тон раз в 7-8-тижнів. Хімічна завивка навіть сама щадна, є стресом для вашого волосся, після якого їх слід лікувати і доглядати за допомогою спеціальних засобів, Світ леді.
.
2. Ніколи не лягайте спати, не очистивши особу від макіяжу. Тим більше, не можна наносити нічний крем на неочищену молочком і тоніком шкіру обличчя. Навіть якщо ви не наносили макіяж вдень, на обличчі накопичується бруд, пил, шкірний жир. Для очищення використовуйте тільки добре перевірені, підібрані саме під ваш тип шкіри, засоби.
3. Що стосується нігтів, не обрізайте нігтьові кутикули. Для того щоб зробити манікюр в домашніх умовах, потрібно придбати спеціальний засіб (зволожуючий крем або масло). Кожен день змащуйте шкіру навколо нігтів цим засобом і дерев'яною паличкою зсувайте її.
4. Багато жінок мріють про білосніжних зубах з рекламного ролика. Не захоплюйтеся процесом відбілювання зубної емалі.


Якщо природа обдарувала вас жовтуватим відтінком зубів, білого кольору ви досягти не зможете. А ось пошкодити емаль і підсилити чутливість зубів зможете запросто.
5. Всі знають, що засмага шкідлива. Але позбутися бажання мати шоколадну шкіру дуже важко. Пам'ятайте про те, приймати солярій так само шкідливо, як і засмагати під прямими променями сонця. Користуватися послугами солярію можна максимум 2 рази на рік, по 8-10 сеансів.
6. Не піддавайтеся спокусі видавити ненависний прищик, соскочивший так не вчасно. Є ризик занесення інфекції. Користуйтеся засобами для підсушування або припікання вугрів.
7.І найголовніше, ніколи не користуйтеся чужою косметикою. Ви ж не хочете підхопити якусь неприємне шкірне захворювання, типу грибка або герпесу.

Коли то, наші бабусі не мали поняття про існуванні кремів - ліфтинг або автозасмаги для шкіри. Зараз у жінок є набагато більше можливостей виглядати ефектно і привабливо. Але підходити до цього потрібно з особливою уважністю. Завжди вивчайте склад кремів і їх терміни придатності. Не зловживайте хірургічними втручаннями над вашою шкірою ззовні. Подбайте про красу внутрішньої! Адже саме вона допомагає жінці бути привабливою для чоловіків, а зовсім не тонни косметики!