У будь-якої жінки є можливість користуватися невеликими хитрощами і виглядати при цьому чудово, але для початку слід прочитати кілька наших порад, які напевно стануть в нагоді вам у повсякденному життя.
* Учені з Швеції з'ясували, що жирові відкладення в області живота пов'язані зі стресом, а якщо кожен день хоча б 15 хвилин читати книгу або медитувати, схуднення піде активніше.
* Якщо вам потрібно швидко позбутися герпесу на губі, то можна змастити його зубною пастою або прикласти до висипання плівку звареного яйця.
* Щоб ваші брови були красивими і доглянутими, потрібно знати, як правильно їх моделювати. Вони повинні починатися над внутрішнім кутом ока і закінчуватися над зовнішнім.
* Шкіра вашого обличчя буде довше молодий, якщо після вмивання ви будете влаштовувати для неї контрастне обливання - мінімум 5 разів обливайте обличчя теплою, а потім холодною водою (намагайтеся зробити так, щоб різниця температур була якомога великий).
* Якщо хочете, щоб шкіра сяяла, додайте до основі під макіяж трохи молочної сироватки (кілька крапель) або ж просто використовуйте цю сироватку, як косметичне молочко (протирайте шкіру перед мейкапом і після зняття ).* Додати об'єм і пишний вид довгим волоссям можна таким хитрощів - зав'яжіть їх на ніч над верхівкою в нетугой пучок.
* Зміцнити шаруються нігті вдома можна йодом - на ніч зробіть голкою близько кутикул (біля основи нігтів) подряпини у вигляді букв Х, а потім змажте всі нігті йодом. Для результату потрібно повторювати процедуру мінімум 10 разів.
* Картопляний відвар виливати не потрібно, він стане в нагоді для ваших рук. Зробіть ванночку на 15-20 хвилин і ви побачите, як відвар додасть шкірі м'якість і бархатистість.
* Щоб макіяж вранці робився швидше, кожен місяць офарблюйте вії стійкою фарбою і користуйтеся засобами для догляду за віями. Тоді можна забути про щоденному підфарбовуванні, а також про зняття туші з вій.

* Зачіска допоможе поміняти форму вашого обличчя - для подовження особи нехай ваші волосся буде нижче плечей, для розширення зробіть збоку проділ, для звуження проділ повинен бути посередині.
* живить і зволожує шкіру тіла можна за допомогою звичайного молока, додаючи 3-4 склянки в ванну. Так ви і покращите зовнішній вигляд шкіри, і зніміть роздратування, і продовжите її молодість.