Досить багато речей я здобуваю на ринку (так, як виявилося, там можна знайти такі ж речі, як і в модних магазинах). Перед тим, як піти на ринок, я проходжу по бутіках і придивляюся, що і де продають, що модно.
Також важливо бути уважним при покупці. Ще до того, як заплатити, я ретельно оглядаю річ, перевіряю акуратність швів, рівномірність кольору. Обов'язково потрібно заглянути у всякі приховані ділянки речі (наприклад, відкладний комір) і простежити, як там зшита річ - якщо погано, значить якість низька. Також я завжди беру товарний чек і домовляюся про можливе повернення товару. Крім того, я питаю поради продавців, як доглядати за своєю покупкою, і часто поради дуже хороші.
Інший варіант купити недорогу, але часто хорошу і якісну одяг - відправитися в один з секонд-хендів.


У них продають одяг з Європи, часто практично нову. Купуючи річ там, я можу бути на 100 відсотків впевнена, що в місті я одна буду красуватися в такій речі. Іноді попадаються брендові речі за смішними цінами.

Важливо також правильно підбирати речі між собою, щоб не вийшло так, що накупили багато речей, а одягати по суті і нічого. У вас в шафі повинні бути базові речі нейтрального кольору, з якими зможуть поєднуватися інші покупки. І купуючи щось нове, відразу уявляйте, з чим з вже наявних речей ви будете це вдягати.
А моя подруга користується ще одним способом заощадити на покупці одягу - замовляє її в інтернеті. При цьому вона кооперується з іншими покупцями і ціна виходить ще нижче через оптової знижки.