Тим не менше, існують хитрощі, як прискорити і оптимізувати приготування їжі, а також зробити цей процес максимально простим і швидким. Ось корисні поради, які спрощують життя господині на кухні:
- Так як ви нарізуєте продукти на обробній дошці, то для того, щоб ви не витрачали час, вам потрібні як мінімум три дошки - на одній будете нарізати сирі продукти, на іншій замішувати тісто, а на третьому - нарізати готові продукти. Наявність трьох дощок відразу дозволить вам користуватися ними в міру необхідності, а не мити одну дошку перед нарізкою кожного продукту.
- Якщо у вас щось підгоріло, то перелийте або пересипте вміст в чисту каструлю, а підгоріле замочіть в холодній воді.
- Ви помітили, що зелень злегка прив'янули, але часу купити нову, свіжу зелень у вас немає? Не біда, поставте пучок похиленою зелені в склянку з холодною водою, в яку налийте трохи оцту.
- Зробити сосиски більш смачними і соковитими можна, якщо спочатку зварити їх на пару, а потім злегка обсмажити.
- Якщо у вас є цілий лимон і потрібно трохи його соку, то не варто вичавлювати лимон цілком. Ви можете проткнути фрукт голкою і вичавити стільки соку, скільки потрібно.
- У вашій птиці буде гарна рум'яна кірка, якщо перед запіканням ви її змажете густою сметаною.
- Відстрочити зачерственіе хліба можна, якщо тримати в хлібниці скибочку сирої картоплі .
- Якщо хліб занадто свіжий і його важко різати, то опустіть ніж в окріп, а через кілька хвилин ви легко наріжете хліб на тонкі скибочки.
- Купили м'ясо і хочете зробити шніцелі або котлети? Ретельно видаляйте жилки, так як при смаженні вони згорнуться і готову страву буде безформним.