Як відомо, йод дуже цінний елемент, що накопичується в щитовидній залозі. Його завдання - регулювання обміну речовин в організмі людини. Недостатня кількість йоду призводить до неприємних порушень в розумовому та фізичному розвитку. Так що, якщо ви дбаєте про своє здоров'я, вживання морської капусти вам буде дуже корисно.
Бувають консервована морська капуста і сушена, часто з неї роблять салати, дуже приємні на смак. Подрібнивши сушену морську капусту, можна використовувати її замість солі і додавати в різні страви. Такою кількістю потрібних мікроелементів, необхідних для організму, яке містить морська капуста, не може похвалитися жоден овоч чи фрукт.
Запам'ятайте чудовий рада! Зробивши свіжий сік з моркви, петрушки, селери або шпинату, додайте в нього трохи порошку з ламінарії. Ваш організм скаже вам величезне спасибі за продукт, що нормалізує обмін речовин і активізує роботу щитовидної залози.
Ще одним Корисні морепродукти можна назвати спіруліну. Цей натуральний білок, який легко засвоюється організмом, проводиться планктоном або синьо-зеленими водоростями. Ця речовина багате хлорофілом, залізом, кальцієм, цинком, магнієм і калієм, а також вітамінами групи А і В.
Жінок особливо зацікавить наявність фенілаланіну в цьому продукті.


Чому? Та тому що ця речовина знижує апетит і регулює рівень цукру в крові. Худнете? Не забудьте в свій раціон включити спіруліну. Зараз її випускають у вигляді таблеток, які дуже зручні в застосуванні. 3 таблетки за 30 хвилин до їжі - і через кілька місяців ви себе не впізнаєте.

Хочеться відзначити ще один продукт, який прийшов до нас з моря - хлорела. Це смарагдові водорості, що містять не тільки корисний білок, але і вітаміни групи В, С і Е, мінерали. Дуже важлива властивість хлорели - виведення токсинів з організму, зміцнення імунітету, лікування кандидозу та профілактика артриту. У зниженні ваги і поліпшення процесів травлення хлорела теж грає важливу роль. Хлорелу можна придбати у вигляді таблеток, порошку або водної витяжки. Приблизно 5-8 таблеток 3 рази на день, але перш перевірте себе на наявність алергії на цей продукт. Почніть з малих доз, якщо ви відчуваєте себе нормально, тоді можна збільшити кількість таблеток до 10-15 на добу. Не дивуйтеся, якщо ваш стілець трохи засмутиться або ви відчуєте здуття живота. Ці симптоми звикання пройдуть швидко. Якщо ж розлади тривають більше декількох днів - припиніть прийом препарату. Отримаєте професійну консультацію лікаря, перш ніж відновити їх прийом.