Проконсультуйтеся з лікарем. Можливо, ламкість нігтів сигналізує про якісь неполадки в організмі і нестачі вітамінів. Існують спеціальні вітамінні комплекси, спрямовані на оздоровлення волосся і нігтів. Але процес лікування тривалий, а гарні нігті хочеться тут і зараз. На допомогу приходять сучасні косметичні технології.
Нарощування нігтів - одна з найпопулярніших процедур салонів краси. Зручно, доступно і ефект приголомшливий! Майстра з манікюру пропонують кілька способів досягти краси нігтів.
По-перше, можна зробити накладні нігті. Це найшвидший спосіб, який до того ж можна зробити самим в домашніх умовах. У магазинах продається величезна безліч накладних нігтів різної довжини і форми. До них же додається спеціальний клей. Перед початком наклеювання, знежирте свої нігті, нанесіть на них основу і почекайте її повного висихання. Потім змастіть накладні нігті клеєм і прикладіть їх до вашим нігтям. Потрібно злегка притиснути і почекати кілька хвилин, поки ніготь щільно НЕ зафіксується на основі. Потім є можливість підточити, підправити і щось відкоригувати. Правда, у такого способу є невеликий мінус. Такі нігті іноді виглядають не зовсім природно. При частому їх використанні нігті натуральні можуть псуватися.


Але для експрес-потреб він підійде ідеально.
По-друге, існують акрилові нігті, дуже популярні останнім часом. Вони набагато міцніше і еластичнішою, ніж нігті накладні. Та й виглядають вони природніше і ефектніше. Проте зробити такий манікюр можна тільки в салоні. Для цього способу використовуються різні матеріали та інструменти.

Як матеріали використовують акрилову масу і міцний гель, який використовується в якості клейової основи. Але є одна необхідна умова для нарощування акрилових нігтів - наявність нігтьової пластини, під яку накладається спеціальна форма. Якщо ваші нігті дуже короткі акрилові нігті наростити буде неможливо. Поверх пластини, яка приклеюється під справжній ніготь, наноситься ще один шар матеріалу, який пом'якшує перехід справжнього нігтя до штучного і робить його практично непомітним. Такі нігті дуже стійкі до зовнішніх впливів.
Речі, можна розвіяти міф про шкоду гелевого нарощування. Гель, який використовується в роботі, не тільки не псує натуральні нігті, але й зміцнює їх. До того ж, він не викликає алергію. А використання різних натуральних барвників дозволить з ваших нових нігтів зробити справжній витвір мистецтва.