Їх він в першу чергу демонстрував своїй другій половині під час побачень і перших зустрічей. Назовні виходять не завжди приємні іншому партнерові моменти, до яких потрібно звикнути і прийняти їх.
Самою основною причиною непорозуміння між молодим подружжям є песимістичне ставлення до їхнього шлюбу, до можливості продовжувати нормальне сімейне життя без стресів і сварок.
Головне завдання психолога в цей момент - постаратися направити думки подружжя на позитивні сторони шлюбу, на приємні моменти, які мають місце бути в будь-якій сім'ї. А від негативних переживань, неприємних спогадів потрібно відволіктися, забути і не думати про них. Все погане, що, природно, трапляється в кожній родині, потрібно пережити і не згадувати. Якщо ж погані миті запам'ятовуються довше, ніж пережиті хвилини задоволення і радості, тоді потрібна допомога лікаря - психотерапевта. Він грамотно, за допомогою різних психологічних методик, зможе направити мислення в потрібному руслі і позбавити від песимістичного настрою.
Існує навіть така школа в психології - Школа позитивної психології. Головною причиною руйнування гармонійної особистості, а внаслідок цього, руйнування стосунків у сім'ї між подружжям, є негативний, песимістичний життєвий настрій. Психологи, які пропагують методи позитивної психології намагаються на перших же сеансах буквально вдихнути в пацієнта позитивний оптимістичний настрій.Вони вважають, що в кожному людина є сильні і слабкі сторони. Принципово важливо зосередитися саме на сильних сторонах особистості, за рахунок цього підняти в людині віру в себе. Змусити розбудити або виховати в собі такі важливі риси характеру, як справедливість, вірність, мужність, щедрість. Якщо вдихнути віру людини в свої сили і можливості, тоді особистість почне прогресувати у своєму духовному розвитку. Людина мисляча і намагається виховати в собі позитивні якості, мимоволі буде поширювати позитивні емоції навколо себе, що негайно позначиться і на поліпшенні відносин в сімейному житті. Тому що один з партнерів стане прославляти позитивні якості коханої людини, що знаходиться поруч. Негатив відійде на другий план. Саме цій меті і добуваються психологи, які дотримуються ідей школи позитивної психології.

Як відомо, думка має властивість матеріалізуватися. Тому, потрібно намагатися думати тільки про хороших речах. Не приймайте близько до серця жахливі речі, про які говорять новини, пишуть газети або пліткують подруги. Якщо постійно жити в побоюванням можливої зради чоловіка або в страху втратити когось з близьких людей, це побоювання може стати реальністю. Керуйте своїми думками та емоціями. І тоді життя стане змінюватися, повірте, тільки в кращу сторону.