Але чи тільки зірки можуть дозволити собі цю екстравагантну взуття? Ні звичайно. Існує кілька різновидів взуття, під назвою ботфорти. Бувають ботфорти до середини коліна, трохи вище коліна, до середини стегна, облягаючі щільно ногу і розкльошені догори, з замками-блискавками, і на заклепках і шнурках. Все залежить від ситуації, куди їх можна одягнути.
Якщо ви зібралися на молодіжну вечірку можна вибирати яскраві кольори, лаковану шкіру, масивні блискучі застібки додадуть ще більше шику вашому іміджу.
Для повсякденному житті, на роботу слід дотримуватися строгих чорних або білих відтінків із застібкою - блискавкою.
Ботфорти - це досить універсальне взуття, яку можна одягати і взимку і влітку. Все залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Літні моделі взуття, як правило, роблять з тканини, декорованої мереживом, частіше на тонкій плоскій підошві. Для зими підійдуть моделі з утепленій замші, на підборах чи без нього. Осінні моделі ботфорт повинні бути з непромокаючої шкіри, частіше це лайкра.
Головне правило, яке необхідно пам'ятати, вибравши ботфорти для повсякденного життя, потрібно носити їх з правильною одягом, щоб, в іншому випадку, не бути схожою на дівчину легкої поведінки, Мій стіль.ру.



Ні в якому разі не можна надягати ботфорти з колготками тілесного кольору, це вважається верхом несмаку і розбещеності. Краще віддавати перевагу темні колготки, лосини, легінси, облягаючі джинси.
Ботфорти повинні щільно облягати ногу, але не врізатися в стегно. Інакше вид стягнутої ноги втратить свою елегантність, показуючи різкі переходи чобота і стегна.
Правильно підібрані ботфорти допоможуть візуально подовжити силует і скинути зайві кілограми. Для цього, повним дівчатам потрібно вибирати довгі до стегна обтягуючі моделі і носити їх з вузьким сукнею, тунікою або подовженим светром або кардіганом.
При наявності пишного верху у вашому вбранні ботфорти повинні бути вузькими, і навпаки. Якщо у вас облягаючий верх - ботфорти мають право бути більш вільними.

Ось тільки кілька варіантів комбінування одягу та ботфорт:
1 . Вузькі обтягуючі ботфорти з гострим носом і без каблука, обтягуючі джинси і коротка куртка.
2. Високі ботфорти, коротке плаття або туніка, підв'язані широким поясом в колір з ботфортами.
3. Обтягуючий топ, широка, коротка спідниця і ботфорти з розширеним халявою.
4. Строге плаття і обтягуючі ботфорти - панчохи до середини стегна.