Краще починати все заздалегідь. Буквально з дня подачі заяви до ЗАГСу. Заведіть спеціальну записну книжку, в яку ви будете вносити всі ваші навіжені ідеї, фантазії, практичні поради. Тим більше, якщо ви працюєте, і у вас немає багато вільного часу. Добре, якщо вам допомагають ваші рідні, близькі та друзі. Однією дуже важко передбачити всі нюанси. Як говориться "одна голова добре, а дві краще".
По-перше, обговоріть зі своїм майбутнім чоловіком кількість гостей. Це дуже важливо, і краще зробити це швидше, щоб замовити відповідний банкетний зал, вибрати ресторан, в якому точно помістяться всі запрошені. Приблизно за місяць до весілля потрібно замовити запрошення, дизайн яких вам теж можна вибрати самим або довірити цей професіоналам. Запрошення потрібно розсилати мінімум за 2-3- тижні до початку торжества, щоб люди могли спланувати свої справи і не пропустити таку важливу подію, як ваше весілля.
Після того, як з кількістю гостей ви визначилися, виберіть відповідний ресторан і забронюйте його на намічену дату. Мабуть, одну з основних завдань ви виконали.
Тепер можна приступати до найважливішого і найцікавішого - вибір сукні нареченої і костюма для жениха. А до вибору сукні приєднуються і аксесуари: туфлі, фата і букет нареченої, вбрання дружки і нареченого, кільця молодят. Підійти до вибору сукні треба не поспішаючи, перегорніть каталоги декількох фірм, щоб порівняти дизайн і ціни. Приміряйте кілька моделей, щоб зрозуміти який фасон і колір вам більше походить на-віч.
Вибравши плаття, замовивши або купивши готове, ви можете трохи перепочити і зайнятися собою. Адже на весільному торжестві наречена - ця королева балу. І щоб виглядати такою, потрібно заздалегідь потурбуватися про свою зовнішність. Відвідайте солярій, салон краси, масажний і косметичний кабінет.


Запишіться за кілька днів до весілля на манікюр і педикюр. Адже в вашому вигляді має бути все ідеально, тому що наречена завжди знаходиться в центрі уваги.
Порадьтеся заздалегідь з майстром про макіяж, можна спробувати кілька варіантів, щоб перед весіллям судорожно не змивати невподобаний вам колір тіней і помади.
Чи не забудьте про сумочку для нареченої. Вона повинна бути в тон сукні, невеликий, елегантною, але вміщає в себе все необхідне: пудра, помада, вологі серветки, дзеркальце і, звичайно ж, мобільний телефон. Адже вас будуть вітати знайомі та друзі, які з тих чи інших причин не зможуть приїхати на свято.
Подбайте про машину для молодят і гостей. Будьте практичними у вашому виборі. Звичайно, бажання ростуть, незалежно від наших можливостей. Але подумайте гарненько, чи варто "влазити" в борги, заради миттєвого задоволення, часом зайвого. Хоча, весілля буває один раз в житті, і все має бути на вищому рівні! Постарайтеся врівноважити бажання і можливості.
Подумайте разом з друзями та родичами про сценарій, розподіліть заздалегідь ролі, продумайте конкурси та сюрпризи для гостей, без яких не обійтися жодної весіллі.

І ось настав довгоочікуваний день весілля, до якого ви готувалися так ретельно і продумали, здається, все дрібниці. Пам'ятайте, що дрібні негаразди можливі на будь-якому весіллі. Будьте готові до того, що щось може піти не так, як ви задумали. Неможливо передбачити все. Зрештою, людський фактор передбачає наявність помилок. Головне, не турбуйтеся по дрібницях. І навіть якщо колір букета не той, який ви очікували, а гості розсілися не в задуманому порядку, розслабтеся і насолоджуйтеся вашим святом в повній мірі. Через роки ви будете пам'ятати тільки прекрасні моменти вашого весілля!