Мода на в'язані речі та аксесуари була у всі часи, та й сьогодні теж. Весна-літо цього сезону обіцяють в'язаним виробам особливої актуальності. Більшість колекцій від всесвітньо відомих дизайнерів в цьому сезоні представили безліч гладких і об'ємних в'язаних елементів, а також повноцінні в'язані вбрання.
Найбільш популярними у весняному сезоні будуть великі шарфи, різні кардигани, вишукані капелюшки, а також шкарпетки і гетри великої в'язки. Ваш образ гармонійно доповнять в'язані або плетені сумки великих розмірів. Не варто забувати і про верхній одяг, оскільки найцікавішими і актуальними будуть довгі в'язані напівпальто або пальто, які також можуть бути прикрашені різними рюшами, декоративними швами і бахромою. Що стосується колірної гамми, то краще віддавати перевагу стриманим однотонним відтінкам, акцентуючи увагу на окремих елементах.
Дуже модні в цьому сезоні в'язані болеро, хустки і накидки, які гармонійно завершать ваш образ.
Зазвичай кольору весняного сезону стримані і однотонні , але при цьому декоровані яскравими деталями.


В основному для речей використовуються відтінки сірого, бордового, зеленого, синього, а також класичних чорного і білого кольорів.
В'язання гачком з'явилося в нашій країні ще наприкінці XIX століття, коли рукодільниці в'язали мереживні вишивки. Сьогодні в'язання гачком є улюбленим хобі багатьох жінок, адже це зовсім нескладне заняття, а результат того вартий. Гачком можна в'язати шапочки, шарфики, светри, рукавиці, а також доповнювати одяг рукавами і манжетами.

На самому початку в'язальними інструментами були рівні палички, а дещо пізніше гачки з дерева, кістки, металу і пластмаси. Сучасний асортимент натуральних і синтетичних ниток і пряжі просто величезний, і дозволяє вибрати колір і фактуру.
За допомогою в'язання гачком ви зможете не тільки в'язати для себе прекрасні в'язані моделі, а й заробляти гроші, поєднуючи основну роботу з хобі, так як речі, зроблені руками, зараз цінуються досить високо.