З настанням осені плащ стає актуальною одягом, тому важливо розібратися, з чим і як його носити. Словник стверджує, що плащ - це одяг, що захищає від вологи, у якої немає рукавів, але сучасні різноманітні моделі не завжди відповідають цим словам.
Плащ з непромокаючої тканини називають макінтош завдяки його винахіднику Чарльзу Макінтошу. У Великобританії також популярна модель плаща, яку називають Вощіння жакетом - це плащ довжиною до стегон, який зроблений з бавовни і оброблений зверху воском. Раніше англійці будь плащ зі шкіри, вовни або тканини довжиною до коліна називали тренчем. Сучасні тренчі являють собою плащі з приталеним кроєм і поясом. Також вельми популярний зараз і звичайний довгий плащ. Як ви бачите, фасонів дійсно багато, тому кожен може вибрати те, що йому до вподоби.
Колись плащі носили тільки військові, але з настанням мирного часу цей елемент одягу з'явився в гардеробах та інших людей. Вибір плаща залежить від вашого зростання і фігури. Приміром, низьким жінкам, а також жінкам з фігурою типу "яблуко" не піде довгий плащ.
Зараз найбільш популярні короткі плащі довжиною до коліна, вони зручні, практичні, підходять людям з будь-якою фігурою. Особливо багато таких плащів в колекціях дизайнерів Великобританії, звідки і поширилася мода на плащі.
Отже, з чим же носять короткий плащ:
- Взуття - туфлі, босоніжки, ботильйони, чоботи (крім ботфорт) у стилі плаща, щоб образ був єдиним і цілісним.
- Шарфи і косинки - вибирайте моделі, відповідні за кольором і до самого плащу, і до інших аксесуарів .
- Залежно від того, що буде одягнута на вас під плащем, і який ви хочете створити образ, плащ можна носити застебнутим або розстебнутим.
- Пояс (якщо він є) також може зав'язуватися по-різному - на ньому можна зробити цікавий вузол. Крім того, можна використовувати й інші пояса, тканинні і шкіряні.
- Комір - його можна підняти, опустити, підняти не до кінця, підхопити шарфом і так далі.
- Рукави - стильно виглядають моделі з рукавами три чверті ( особливо якщо на дворі сонячний день) в доповненні з великими браслетами різного кольору.
- Нижня одяг - найкраще короткий плащ поєднується з джинсами і брюками, а також спідницею або платтям довжиною до коліна, щоб нижній край або не був видний зовсім, або виступав зовсім трохи.
Довгі плащі йдуть жінкам з фігурою типу "пісочний годинник", вони вдало поєднуються з взуттям без каблуків і великими сумками.