Часом дівчата більше уваги приділяють не самою одязі, а дрібницях - взуття та сумки. Ці елементи вашого образу не обов'язково повинні бути дорогими, але бажано, щоб вони викликали інтерес у інших жінок і були модними.
Отже, тенденції цього року стосовно взуття та сумок:
* Ботфорти - зараз вони на піку моди, причому і класичні, і незвичайні.
* Чоботи - в моді цікаві моделі і гумові чоботи.
* Ботильйони - відмінно підходять для ранньої осені, красиво виглядають в поєднанні з сукнею, спідницею і брюками. Зараз у моді моделі з цікавими деталями (наприклад, стрічками), фактурою і формою, а також незвичайного кольору.
* Шпильки - ця класична взуття завжди користується попитом завдяки збільшенню довжини ніг, випрямлення спини і зміни ходи.
* Взуття з намистинами, мереживом і стразами - вона святкове і пожвавить вашу саму нудну одяг.
* Взуття з обробкою хутром - цього року хутро з'явився на різних елементах одягу, в тому числі і на взутті
* Цієї осені модні незвичайні поєднання фактур і матеріалів - шкіри, мережива, металу, тканини, пластика.

* "Родзинкою" осені є тканинна взуття - хоч і не практична і не на кожен день, але незвичайна і красива.* Крім шпильок популярні також товсті каблуки (вони стійкі і практичні) і танкетка різної форми.
* Багато модниць виділяються, купуючи незвичайну взуття.
* Деякі жінки прикупили собі чоловічі черевики, це також тенденція нинішньої осені.
* Серед сумок модні великі і місткі, при цьому мова не про безформних моделей лякаючого виду, а про красиві сумках-саквояжах, квадратних сумках і сумках-папках, які одночасно красиві і зручні.
* Одночасно не здають позицій і клатчі, серед яких найбільш актуальні прямокутні моделі. При цьому великий інтерес представляють незвичайні варіанти - клатч у вигляді конверта, модель з хутра тощо.
* Також попитом користуються і різноманітні рюкзаки - яскраві і незвичайні, прикрашені замками, хутром, в тон одягу і так далі.
* У моді також хутряні сумки, зроблені з хутра різного кольору і фактури, з різною довжиною ворсу.
* Модниці, які люблять оригінальність, вибирають незвичайні сумки у вигляді звірів, кубиків, автомобіля, гітари і так далі.