Аксесуари по праву вважаються важливим елементом образу людини, особливо якщо вони модні. Одними з найголовніших аксесуарів є головні убори - капелюх, бере, пов'язка, кепі і так далі. Цього року дизайнери в більшій мірі стали використовувати хутряні або в'язані головні убори, серед яких пальму першості утримують берети, за ними йдуть шапки з хутра та в'язані шапки, а після них - капелюхи з широкими полями і кепки. Родзинку всім перерахованим уборів додадуть аплікація, вишивка, стрічка або брошка.
Наступним важливим аксесуаром вважаються рукавички - цього року популярні шкіряні, замшеві та хутряні рукавички, в'язані рукавички, а також рукавиці. Деяким подобаються оригінальні моделі зі стразами, оздоблені хутром і так далі.
Цього року восени модно носити темні окуляри, вони красиво поєднуються з шубою і пальто. Модні цього року моделі окулярів - з товстою оправою, незвичайної форми, авіатори і з двоколірним склом. Що стосується такого модного аксесуара, як ремінь, то цієї осені ним прикрашають не тільки талію, але і зап'ястя, і шию, а також одяг, сумку і взуття.Цього року також модно носити краватки (особливо чорні, прикрашені вишивкою або брошкою), а такі практичні речі, як шкарпетки, панчохи та гольфи, зараз змінилися і стали модним елементом одягу (особливо актуальні в'язані моделі білого і чорного кольорів, а також яскраві колготки з принтами).
А зараз трохи про макіяж, модному в цьому році - зараз у всьому воліють природність, тому в макіяжі вітають коричневі і рожеві нейтральні відтінки. Також не втратив актуальності і яскравий макіяж в стилі "Smokey eyes" з широкою гамою кольорів від чорного до золотого кольорів.

Ще один модний тренд макіяжу цього року - зробити очі помітними за допомогою підводки або стрілок. Також знову в моді накладні вії, причому не обов'язково в класичному виконанні, а лише в куточках очей. Щодо кольору губної помади в цьому році особливих переваг немає, а ось в манікюрі відзначені такі нові тенденції, як кольоровий лак і нейл-арт.