З приходом весняного тепла нас так і тягне змінити порядком обридлі за зиму штани і покрасуватися в сукнях і спідницях. І тут деякі пані згадують, що вони незадоволені своїми ногами (вони вважають їх кривуватим, товстими і так далі) і починають придумувати собі проблеми і переживати щодо спідниць, і цим псують все задоволення від літа.
Насправді якщо в жінки є незначні недоліки ніг, то зазвичай, на них звертає увагу лише їх власниця. А чоловіки взагалі вважають, що некрасиві ноги - це заховані під одягом, а відкриті ніжки завжди красиві. Якщо ж ви боїтеся засуджують поглядів тих жінок, які постійно шукають недоліки в оточуючих, то не варто звертати на них уваги, адже всім не догодиш, а таким особам і поготів.
Кривизна ніг особливо помітна, якщо стояти рівно, коли шкарпетки і п'яти разом, в інших позах це не впадає в очі. Тому не переживайте, але пам'ятайте, що підкреслити такий недолік, як криві ноги, можна високими підборами (краще вибрати низький стійкий каблук), обтягуючими брюками, прямими спідницями довжиною до коліна (краще підійдуть спідниці завдовжки до литок, які розширюються донизу), а також яскравою взуттям, яка впадає в очі.


Ви не повинні привертати увагу до ніг, тому купите взуття бежевого кольору, надягайте прості спідниці скромною забарвлення з яскравими топами.
При дуже повних або худих ногах також важлива взуття - вона не повинна викликати контраст. Якщо у вас повні ікри, то краще носити світлий взуття на танкетці або товстому каблуці, а власницям худих ніжок підходить взуття маленького обсягу на тонкому каблуці з мініатюрними деталями. Також контраст може викликати і поділ спідниці, тому при наявності худих ніг широкі спідниці-сонце недоречні.

Багато хто стурбований довжиною ніг, вважаючи їх занадто довгими або короткими. Тут важливо зрозуміти, що враження від фігури визначається не сантиметрами довжини ніг, а загальним виглядом, легкістю і пластичністю рухів, а також психологічної аурою.
Але не будемо забувати, що нашим ніжкам потрібен щоденний догляд - масаж на ніч з кремом, ванночки з сіллю при втомі, відлущування раз на тиждень, а також епіляція, педикюр і зручне взуття.