Повним жінкам теж хочеться носити красиву і модний одяг, але це зовсім непросто, адже не у кожної моделі є розмір XXL. Чесно сказати, модні речі з таким розміром зустрічаються дуже рідко, а адже попит на них збільшується, одночасно із збільшенням кількості людей із зайвою вагою в нашому суспільстві.
Виходить, що молода жінка "в тілі" не може вибрати для свого гардеробу такі речі, в яких може хизуватися її подруга, у якої 38 розмір. Чому ж бренди не хочуть виробляти великі розміри одягу? Прикро, адже серед повних жінок також є багато модниць, бажаючих здійснювати покупки.
Багато повні дівчата шукають вихід на просторах інтернету, однак і тут ринок зовсім малий, та й повернути річ буває проблематично. Тим не менш, вже з'явилися спільноти, в яких жінки з великою вагою допомагають один одному робити покупки, дають поради і шукають сайти з одягом відповідних розмірів. І дизайнери теж вже звернули увагу на цю категорію покупців, тому все частіше в їхніх колекціях з'являються модні сукні з розміром 52 і більше.
Чому виробники не поспішають наповнювати ринок одягом великих розмірів? Їх обмежують труднощі її виготовлення, адже і витрат такий одяг вимагає більше.


Найбільше думають про моду для повних в США, де за статистикою більше 60 відсотків жінок мають зайву вагу. Тому індустрія моди цієї країни не хоче скидати з рахунків таке велике число потенційних клієнток.

А тепер трохи обговоримо, що може носити повна модниця . В якості вечірнього вбрання ідеально підійде модель "плаття імператриці". Висока талія такої сукні добре приховує живіт, стегна і подовжує силует. З цими ж завданнями справляється і плаття з кроєм у вигляді трапеції. Можна також одягати сукню-сорочку, доповнюючи його широким поясом.
Повним жінкам не варто носити вузькі брюки. Серед тканин переважніше гнучкі (наприклад, льон). Що ж стосується "верху", то блузки повинні бути вільними (їх теж можна доповнити широким поясом), можна використовувати візуальний ефект подовження силуету завдяки вертикальним тоненьким смужках. Туніки вибирайте з великим декольте або вирізом у вигляді букви V.