Експерти моди відносяться до французького манікюру суперечливо, називаючи його то застарілим, то вічно популярної класикою. Але, що б не говорили, це завжди простий і натуральний манікюр, красивий і елегантний. Завдяки френчу ваші доглянуті нігті завжди будуть підкреслювати ваш бездоганний смак.
Хоча цей вид манікюру і називають французьким, але винайшли його в США близько тридцяти років тому, намагаючись створити універсальний манікюр, відповідний до будь-якого вбрання. Французьким його почали називати після того, як він з'явився на показі мод в Парижі.
Даний вид манікюру не відрізняється складною технікою - кінчики нігтів обробляють білим лаком, а решта частини нігтьових пластин покривають бежевим, рожевим або тілесним лаком. Довжина нігтів може бути будь-який, а зробити френч можна як вдома, як і у фахівця. Ми радимо робити цей манікюр в салоні, так як майстер допоможе вам підібрати і форму нігтів, і кольору.
Краса будь-якого манікюру може бути зіпсована, якщо шкіра на руках виглядає недоглянутою. У цьому випадку вам на допомогу гарячий манікюр. Ця процедура проводиться в салоні краси і коштує досить дорого, проте вона дуже ефективна і приємна для рук.


Для процедури використовують масло або крем, які підігрівають. Завдяки гарячому манікюру ви забудете про сухість шкіри на руках (а це дуже поширена проблема, адже на руки постійно діє маса агресивних чинників, через що на них з'являються тріщини, ділянки лущення, зморшки).
зневоднені і потребують підживлення шкіру не може відновити звичайний крем для рук, а ось гарячий манікюр вам допоможе. Такий манікюр може зробити будь-яка жінка, адже у цієї процедури немає протипоказань. Ви опустите кисті в теплу ванночку, зроблену з масла або корисного крему, нагрітих до такої температури, щоб в клітинах шкіри покращилися обмінні процеси. Завдяки цьому шкіра омолоджується, стає пружною, еластичною і м'якою.
Однак гарячий манікюр приносить користь не тільки шкірі, адже він не даремно називається манікюром. Він цілюще для тонких і ламких нігтів, допомагає при задирках, листкові нігтів та інших проблемах. Після гарячого манікюру ви відчуєте, як змінився вигляд ваших рук і нігтів.