Багатьох питання "як носити шарф" здивує, адже для цього не потрібно щось вигадувати, досить просто обернути його навколо шиї і піти у своїх справах. Однак ми пропонуємо приділити кілька хвилин тому, щоб перетворити просто шарф в оригінальний і модний аксесуар. Для вас п'ять способів, як зав'язати шарф.
Перший спосіб - зав'язати його ковбойським вузлом. Це хороший варіант, якщо ви відправляєтеся на офіційний захід (ковбойський вузол відмінно виглядає, коли його пов'язують на блузку з коміром). Щоб у вас вийшов такий вузол, накиньте шарф так, щоб кінці звисали на спину, потім перекиньте їх вперед, перехрестите і зав'яжіть звичайним вузлів, залишивши кінчики висіти.
Другий спосіб - використовувати квадратний вузол. Це зручно робити з квадратним хусткою, який спочатку складається навпіл (повинен утворитися трикутник) і обертається навколо шиї так, щоб кут був на грудях. Кінці хустки повинні бути на спині, потім їх обертають навколо шиї і зав'язують простим вузлом. Потім потрібно трохи зрушити хустку в сторону. Щоб зробити шарф більш витонченим, на нього можна повісити сережку.Третій спосіб - зав'язати шарф ременем. Це прекрасний варіант для тих, хто надів спідницю-олівець або широкі брюки. Візьміть шарф і Протягніть його через шлевки, а потім зав'яжіть кінці вузлом так, щоб вони звисали вниз збоку одного з стегон. Звичайно, для такого способу шарф повинен бути легким.

Четвертий спосіб - зробити з шарфа джгут. Найкраще для даного способу підійде легкий одноколірний шарфик, який у результаті отримає форму і об'єм. Поверніть цей шарфик в джгут, але не дуже туго, потім оберніть цим джгутом шию і з одного боку зав'яжіть його простим вузлом. У тон до шарфу радимо надіти красиві рукавички.
П'ятий спосіб - використовувати широкий шарф. У цьому випадку вам знадобиться шарф, ширина якого буде більше 30 сантиметрів. Завдяки такому шарфу ви будете виглядати модно, якщо перекинете його через шию, уклавши вільні кінці на плечі (у них повинна бути однакова довжина). Після цього перехрестився кінці спереду так, щоб на рівні живота перебували складки шарфа (вони будуть як би утворювати хомут), а потім заведіть кінці за шию і подоткніте.