Будь-які нюанси палітри якогось одного пори року чудово поєднуються і можуть бути використані в будь-яких комбінаціях. Але на практиці часто виникають проблеми, адже звучить все досить просто, а використовувати таке правило не настільки легко. А все тому, що синій подтон є холодною, а червоний і жовтий відносять до теплих.
Жовті й червоні нюанси підходять тільки для осінньої або весняної палітри, а зелені й сині тони повинні бути в зимової та літньої палітрах. Але і з цього поширеного правила є винятки, фахівці стверджують, що представниця будь-якого типу може носити абсолютно будь-який колір, головне вибрати його нюанси правильно. І саме тому допустимо використовувати червоно-жовті відтінки для палітри зими чи літа, а сині нюанси для кольорової палітри осені та весни.
Який можна зробити висновок з урахуванням такого парадоксу? Якщо у весняній і осінній палітрі потрібно використовувати блакитний колір, то він буде з домішкою червоного кольору (світлого для весни, темного для осені), тоді все буде відповідати загальному настрою обраного часу. І навпаки, для зими і літа в червоних нюансах повинна бути домішка синього кольору.А що робити жінкам, у яких змішаний тип (якщо ви не змогли точно визначити своє пору року)? Спочатку з'ясуємо, що повністю змішаних типів не існує. Максимум, що може перешкодити вам у визначенні пори року - це контраст між кольором шкіри, райдужної оболонки і волосся. Але при цьому важливо не забути, що в будь-якому типі є і більш виражені варіанти (потаємні), і більш ніжні (посветлее).

А це означає, що у вас може бути весняний тип, але з наявністю золотих тонів у волоссі і відтінках шкіри, тоді у своїй косметиці та одязі ви можете застосовувати осінню палітру, то світлі нюанси. Якщо ж ваш тип осінній, але шкіра світла, то ніхто не завадить вам використовувати м'які тони з палітри весни.
Схожа ситуація і у літнього типу - якщо ваш колорит більш темний, то вам буде до лиця і зимова палітра, але переважно її ніжні нюанси. А ось зимовий тип, у якого колір очей, шкіри і волосся сильно контрастує, зустрічається дуже рідко. Таким жінкам можна використовувати весняну палітру, звернувши увагу на її жваві нюанси.