Основна маса чоловіків любить струнких жінок, та й самі жінки люблять спостерігати в дзеркалі струнку красуню. А адже в сучасному інтенсивному ритмі життя не завжди жінка має час на відвідування фітнес-клубу і можливість слідувати порадам по правильному харчуванню, щоб стежити за своєю вагою. Але виявляється, це зовсім необов'язково. Завдяки розробкам дизайнерів, сучасна жінка може без виснажливих тренувань і різних дієт виглядати подтянутее і стрункішою. Для цього потрібно всього лише слідувати модним тенденціям. Отже, слухайте, як змусити моду працювати на себе.
Найчастіше вплив модного одягу недооцінюють. Даремно. Приємні природні дані і хороші манери, безумовно, дуже важливі, але огранюванням цьому служить одяг. Адже першим ділом оточуючі люди оцінюють вас візуально, оцінюють і створюють ваш уявний образ, і одяг при цьому відіграє головну роль. І важливо не тільки що ви носите, але і як ви це робите. Адже одяг може виробляти не тільки приємне, але й відразливе враження. Багато людей, навіть не здогадуючись, носять разом з одягом зайві кілограми. І замість того, щоб підкреслити достоїнства своєї фігури, приховують їх, а недоліки при цьому підкреслюють. І створюється враження більшої ваги, ніж є насправді. Товщі і присадкуватий, ніж є насправді.
А тепер підійдіть до дзеркала, подивіться в нього і скажіть, ваш одяг допомагає виглядати вам краще? Але ж все може бути по-іншому.
Згадайте моделей і знаменитостей, в засобах масової інформації вони завжди виглядають бездоганно.


Але вони аж ніяк не ідеальні, вони просто знають, як використовувати моду в своїх інтересах. До речі, дієта на помідорах допоможе скинути зайві кілограми!
Всі люди різні, і те, що чудово виглядає на вашій подружці, може просто спотворити вашу фігуру. Тому вибирайте наряд, в якому ви будете почувати себе чарівною, а значить і впевненою. А моду створюють саме впевнені люди.
Щоб виглядати стрункіше дотримуйтеся наступних порад:
- підбирайте одяг в одній колірній гамі;
- домінуючою у вашому гардеробі мають бути одяг темних кольорів темно-зелений, темно-синій, коричневий ) і холодних відтінків. При цьому, купуючи одяг, поекспериментуйте, виберіть відтінки максимально підходять до тону вашої шкіри.
- Не забувайте про одяг у вертикальну смужку - чим більше довжина смужки, ті стрункішою ви виглядаєте;
- якщо одягаєте піджак, він повинен бути двобортним, і строго вашого розміру. Якщо ви не тор-модель, забудьте про занадто довгих піджаках;
- носіть брюки зі складкою класичного крою, але тільки прямі;
- взуття носите тільки на підборах, і чим вище каблук, тим подтянутее виглядаєте ви;
- відвернути увагу від недоліків фігури допоможуть різні аксесуари: ланцюжки, сережки, намиста, шарфи і т.д.
- а от з облягає одягом будьте обережні, краще вибирайте моделі підкреслює загальний контур фігури.
- заведіть в гардеробі кофти з вирізом у вигляді літери "V";
І ще раз найголовніше - завжди будьте впевнені в своїй привабливості. І ваша впевненість передасться оточуючим.