Як нам хочеться відчуття справжнього свята у свій день народження, але зовсім не хочеться витрачати багато часу на продумування меню, закупівлю продуктів, подальшу підготовку і розбір гори брудного посуду після свята. І масштаби цих лих ростуть з кожним новим запрошеним гостем. А значить, варто задуматися, щоб організувати святковий стіл через сервіс одного дзвінка. Такою послугою, наприклад, може стати доставка суші в вашому місті.
Японські вишукування придбали у росіян неймовірну популярність, і навіть деякі з цього приводу жартують, що суші в Росії більше люблять, ніж суші в Японії. Це означає, що святковий стіл з різноманітними стравами японської кухні припаде до душі будь-якому гостю: і ярому прихильнику суші, і людині, тільки-тільки пробити цю кухню. А спільне освоєння культури споживання страв японської кухні може стати головною розвагою на заході.
Так як же грамотно підійти до питання замовлення суші додому на день народження ? З розрахунку на одного гостя варто брати 1000-1200 грам частувань, не включаючи напої, приправи, соуси і маринади. Основний інгредієнт страв японської кухні - рис, він робить будь-яку страву з будь-якими видами додаткових інгредієнтів дуже ситним.


Багато хто, розраховуючи зробити свій стіл строкатим, беруться замовляти сети з великою кількістю варіантів суші і сашимі. У цьому криється помилка - не всі гості зможуть спробувати сподобався їм рол або вид сашимі, а значить, не всі зможуть обмінятися думкою про страву. Тому рекомендується брати всього 8-10 видів суші (наприклад, Ролл Каліфорнія, Рол з огірком, Ролл з копченим вугром, сашимі з лососем і т.д.), щоб кожен зміг спробувати всі вишукування і при цьому не ризикувати переїсти.
Обов'язково замовте соєві соуси, соус васабі і маринований імбир. Комбінація ролів з цими приправами доповнить відчуття приналежності до цієї кухні Сходу. Оскільки суші додому давно адаптовані під російського споживача, то при виборі алкоголю, варто орієнтуватися тільки на свої смаки, і зовсім не обов'язково пити тільки рисову горілку, її можна замінити на теккілу, джин і тонік, віскі, шампанське.
Не забудьте про дерев'яні палички - традиції споживання важливі для створення вишуканої японської атмосфери свята.