Багато хто з нас хочуть схуднути або хоча б не набирати зайву вагу, і при цьому вести малорухливий спосіб життя і є всякі смакоту. Так досягти результату дуже складно, тому щось все одно доведеться робити. Щоб зусилля були максимально ефективними, необхідно взяти до уваги новітні дослідження вчених і слідувати циркадних ритмів. Так називають циклічні коливання інтенсивності різних біологічних процесів, викликаних зміною дня і ночі.
Дослідження, проведене фахівцями шотландського Університету Глазго, було спрямовано на виявлення залежності ефективності окремих видів спорту від циркадного ритму. Експерти з'ясували, що краще робити фізичні вправи опівдні або рано ввечері, так як температура тіла в цей
період трохи вище ранкової, і заняття спортом будуть оптимальними. . У цей час можна сміливо виконувати силові вправи, робити розтяжку і т.п. Ризик отримати травму буде мінімальним. А в ранкові години краще зайнятися спортивною ходьбою, бігом або їздою на велосипеді. Це зарядить енергією на цілий день. Увечері слід зайнятися йогою або медитацією. Після цього організм буде розслаблений, і ви швидше заснете.


Перед будь-якими заняттями необхідно пройти фітнес тестування.
Скинути зайві кілограми можна, дотримуючись правильного харчування і правильно роблячи фізичні вправи. Сам по собі фітнес не завжди сприяють схудненню, але, звичайно ж, допомагає поліпшити загальний стан і зовнішній вигляд. Головна умова ефективності занять - їх регулярність. Необхідно ходити в спортзал три рази на тиждень і займатися по 45 хвилин. Отже, коли ж виділяти ці 45 хвилин на спорт - вранці, ввечері або опівдні?
Коли температура максимальна, заняття фітнесом дають найбільший результат, а коли вона мінімальна, то робити вправи буде складно. Як правило, мінімум доводиться за 1-3 години до пробудження, а максимум - у другій половині дня, приблизно близько 18 годин. До цього часу і потрібно відправитися на заняття, розвиваюче витривалість, силу і гнучкість. А в другій половині дня або вранці до сніданку краще спрямувати зусилля на спалювання жиру.
Пам'ятайте, що циркадні ритми - це тільки фактор, що підвищує ефект тренувань, але вони не замінюють здоровий спосіб життя. Тому тренуйтеся тоді, коли хочеться і є можливість.
[/Url]