Багато часто морщать чоло і навіть не помічають таких своїх дій, а потім бачать, що на цій частині обличчя з'явилися глибокі зморшки, які вже не розправляються . Але якщо зморшки тільки почали з'являтися, то ще є можливість повністю позбутися від них - ми підкажемо, як.
Спочатку потрібно звернути увагу на свою міміку, адже ніякі косметичні засоби не будуть допомагати, якщо шкідлива звичка кривитися залишиться з вами. Щоб себе контролювати, перевіряйте ще, що не морщитеся ви, прикладаючи до лоба долоню.
Запобігти появі зморшок допомагають компреси з кремом - візьміть гладку білу папір, покрийте її живильним кремом, покладіть на чоло і тримайте чверть години, а після того, як зніміть, ударами пальців допоможіть залишкам крему вбратися. Через 2 тижні щоденних компресів зробіть перерву на місяць, а потім повторюйте.
Ефективну маску, яка розгладить наявні зморшки і перешкодить появі нових, можна зробити з рисового борошна (її можна зробити з рису, подрібнивши його в кавомолці, вам знадобиться 1 ст . ложка), грейпфрута (видавіть приблизно 30 мл соку) і кислого (1 ст. ложка) - все перемішати, тримати на лобі 20 хвилин, потім змити і змастити лоб кремом.



Звичайно, ефективніше, якщо ви почнете профілактику зморшок на лобі до їх появи, але що робити, якщо відмітини на шкірі вже є? Якщо вони досить глибокі, варто відправитися до косметолога, де вам запропонують різні способи вирішення даного питання. Після такого візиту потрібно буде підтримувати результати, в чому вам допоможе парафіновий компрес.
Купуйте парафін в аптеці, покладіть в посуд з емалі, поставте її на водяну баню (в інший посуд з водою) і дочекайтеся рідкого стану. Тим часом очистіть і зволожите лоб, нанесіть парафін (перевіряйте температуру, щоб не отримати опіки), потримайте компрес 20 хвилин. Знайте, що викидати парафін не треба, його можна буде точно таким же способом використовувати далі.

При глибоких зморшках вам не допоможуть звичайні креми і маски, особливо якщо до цього додається спадковість (якщо такі зморшки є у родичів). Тут неодмінно потрібно до косметолога, вам допоможе ботокс або диспорт. І пам'ятайте, що зі зморшками найкраще впоратися тоді, коли їх ще немає на обличчі, а для цього потрібно всього лише щодня здійснювати певні процедури по догляду за обличчям.