Насамперед, ви можете підсвідомо розуміти, що зміни не є вашою справжньою метою, а просто нав'язані кимсь іншим (наприклад, мама заявила, що ви скоро перетворитеся на привид, тому потрібно терміново набрати пару кіло, хоча вам і так непогано). Ось ваші кроки і не направляються до чужої вам мети.
Якщо де ви дійсно хочете досягти того, чого самі бажаєте (неважливо, схуднути або написати авторську статтю), то спочатку важливо відверто відповісти на питання - навіщо вам це потрібно? Після цього зберіть всі відомості по досягнення цілей і зрозумійте, що за все потрібно платити (наприклад, якщо хочете схуднути, то потрібно платити небудь дискомфортом відмови від улюблених ласощів або купівлею абонемента в тренажерний зал).
Знову не виходить? Абонемент припадає пилом, а улюблені страви і раніше є в меню? Можливо, справа в тому, що ви твердите "я повинна", а будь-які зобов'язання сприймаються нашою підсвідомістю негативно.


І виходить, що бажане вже піддалося внутрішньому несхваленню, а якщо на шляху до мети ви ще й відмовляєте собі в чомусь, то це лише підкреслює негативний образ змін. Вам допоможе зміна установки "я повинна" на "я хочу", яка є позитивною і не буде відторгатися нашим Я.

Після цього важливо розробити програму, як ви будете досягати бажаного. "Маршрут" повинен бути коротким і правильним, тому, якщо він тривалий, потрібно розбити його на відрізки покороче, щоб дати тимчасові обмеження різним етапам досягнення мети. Не забувайте відзначати просування до мети, це буде виглядати, як маленькі перемоги, за які також можна себе нагороджувати. І обов'язково закріплюйте успіх позитивними думками, "промовляючи", що хорошого ви отримали.