З приходом сонячних теплих днів люди активніше шукають сонцезахисні засоби, які допоможуть уберегти шкіру в жарку пору року від раннього старіння і опіків. Ось основні правила, як вибрати подібний засіб.
1) Дізнатися час безпечного перебування під сонячними променями можна по сонцезахисного фактору (SPF), знаючи час, коли на вашій шкірі починають проявлятися сонячні опіки. Зазвичай шкіра починає стає червоною через 2-30 хвилин з початку перебування під сонцем (частіше 15 хвилин) - це час помножте на SPF з флакона обраного засобу, отримана цифра буде безпечним часом, за який даний продукт буде вас захищати.
2) Оптимально купувати два різних засоби з низькою і високою захистом. Спочатку користуйтеся тим, у якого захист більше, а коли захочете отримати засмагу, переходите на другий засіб.
3) При наявності світлої шкіри або необхідності тривало бути на сонці, купуйте засоби, фактор яких буде не менше 10.
4 ) Масло для засмаги відрізняється найнижчою захистом, тому його наносять ті, хто хоче отримати рівномірний і красивий загар.


Такий засіб підходить людям, які не обгорають, але при цьому загоряють швидко.
5) Якщо ви плануєте довго бути у воді, то вибирайте водостійке засіб, але пам'ятайте, що навіть воно втрачає половину свого захисту після 20-хвилинного купання. Так що після виходу з води і витирання рушником намажте тіло знову.
6) Якщо ви відправляєтеся в іншу країну, то сонцезахисні засоби краще купити будинки і привезти з собою. Консультанти в російських магазинах зможуть вам детально розповісти про все, а за кордоном це може бути неможливим.
7) Що стосується торішнього крему, то відразу ж викидайте засіб, який не було закрито герметично, а також те, у якого вийшов термін придатності .
8) Накладати засіб на тіло слід рівномірно і досить щільно (в середньому на тіло йде близько чотирьох столових ложок), тоді його захисні характеристики будуть працювати.
9) Найкраще вибирати засоби фірм зі знайомими назвами.

Сподіваємося, такі поради допоможуть вам підібрати правильний засіб і засмагати, не шкодячи своєму здоров'ю.