Напевно, зараз практично немає жінок і дівчат, яким невідомо те, що вівсянку можна використовувати не тільки в їжу, але і для приготування очисних і поживних масок. Адже саме вівсяні пластівці містять такі мікроелементи як магній, калій, залізо, хром, фтор, марганець і йод.
* Якщо вам потрібно очистити жирну шкіру з елементами вугрової висипки, тоді зробіть двадцятихвилинну маску із суміші жовтка курячого яйця і пластівців з вівса (2 ст.л.). Коли пройде 20 хвилин, обполосніть своє обличчя прохолодною водою.
* Щоб допомогти комбінованої шкірі, нанесіть на 20 хвилин маску із суміші трьох чайних ложок вівсяних пластівців (перед цим їх подрібніть), кількох ложок мінеральної води (негазованої), одного яєчного білка і половинки чайної ложки соку з лимона.
* Власницям нормальної шкіри теж не зайвими будуть підтримуючі маски. Наприклад, хороша маска, яку ви приготуєте з вівсяних пластівців (столова ложка) і рослинного масла (те ж кількість), а також трішки підігрітого молока і чайної ложечки будь-якого меду. Знімати цю маску слід вологим тампоном з вати.
* Щоб підтягнути і освіжити в'яне в'ялу шкіру і привести її в тонус, застосуйте п'ятнадцятихвилинну маску із столової ложки вівсяних пластівців (попередньо подрібнених), з'єднаних з невеликою кількістю меду.* Щоб оживити чутливу шкіру, приготуйте суміш з вівсяної муки (3 ст.л.), одного жовтка, невеликої кількості сметани, а також оливкової олії. Змивати цю маску з обличчя потрібно відваром з трав.
* Допомогти своїй шкірі, коли вона лущиться, можна, використовуючи маску з 1ч.л. борошна з вівсяних пластівців, стільки ж гліцерину та рідкого меду, додавши воду (2 ч.л). Тримати таку маску краще півгодини, повторюючи кілька разів на тиждень хоча б місяць.
* Коли потрібно швидко тонізувати втомлену шкіру, рекомендується маска на 20 хвилин з 1ч.л. толокна і 1ч.л. кефіру. Додайте в суміш трохи кухонної солі.
* Підтримати старіючу шкіру вам допоможе регулярно наносимая суміш з 3 ст.л. знежиреної сметани, 1 ст.л. вівсяних пластівців з додаванням олії рослинного походження. Тримати таку маску потрібно протягом 20 хвилин, а потім провести контрастне вмивання, чергуючи гарячу воду з холодною.